11:34 | 1390/06/23
در جشنواره ملی کاهش قیمت تمام شده
سازه گستر تندیس زرین دریافت کرد
پرشین خودرو: شرکت سازه گستر سایپا در سال جهاد اقتصادی طبق فرمایش و رهنمودهای مقام معظم رهبری رتبه نخست اولین جشنواره ملی کاهش قیمت تمام شده در حوزه صنعت خودرو بین 285 شرکت و سازمان پیشرو در کشور را کسب کرد.
به گزارش «پرشین خودرو»، نخستین جشنواره ملی کاهش قیمت تمام شده در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما روز دوشنبه 21/6/90 برگزار شد؛ معرفی تجربه های موفق کاهش قیمت تمام شده تولیدکنندگان کالا و خدمات، معرفی مروجان کاهش قیمت تمام شده از میان شرکتهای مشاور و معرفی سازمان های برتر موثر در کاهش قیمت تمام شده کالا و خدمات از جمله اهداف این همایش بود.
در این همایش برخی از مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی و متخصصان و مدیران عرصه های گوناگون فعال کشور حضور داشتند كه تندیس زرین و لوح تقدیر این جشنواره در حوزه صنعت خودرو توسط غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهروز غفاری مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا اهداء گردید.
یادآور می شود نهضت ملی کاهش قیمت تمام شده و افزایش بهره وری از برنامه های راهبردی شرکت سازه گستر سایپا می باشد که در این راستا به شاخصهای بسیار مطلوبی دست یافته است كه با تدوین و اجرای برنامه های استراتژیک در آینده نزدیک شاهد موفقیت های قابل توجهی توسط شرکت سازه گستر سایپا با نگاه به اعتلای صنعت و گروه خودروسازی سایپا خواهیم بود.

اخبار مرتبط
نام:
پیام:

.کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت پرشین خودرو می باشد
Copyright © 2010 Persian Khodro. All rights reserved