09:25 | 1390/10/08
به زودی اجرایی می شود
تردد خودروهای منطقه آزاد اروند تا اهواز
پرشین خودرو: سرپرست منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند گفت: مصوبه هیات دولت در مورد تردد خودروهای منطقه آزاد تا مركز استان (اهواز) به زودی اجرایی می شود.
به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایرنا، بهروز حسینی فرافزود: طرح تردد خودروهای پلاك اروند تا مركز استان خوزستان در جلسه روز یكشنبه چهارم دی ماه 1390 توسط هیات دولت به تصویب رسید.
وی گفت: این مصوبه با توجه به نیاز مردم آبادان و خرمشهر برای ارتباط هر چه بیشتر با مركز استان به منظور استفاده از امكانات تحصیلی، درمانی و اداری بسیار راهگشا می باشد.
حسینی فر با اشاره به روند پیگیری این موضوع اظهار داشت: پیشنهاد استاندار خوزستان در جلسه هیات دولت مطرح و با عنایت خاص رییس جمهوری به شهرستان های آبادان و خرمشهر این طرح تصویب شده و به زودی اجرایی خواهد شد.
وی بیان كرد: این مصوبه برای انتفاع مردم آبادان و خرمشهر انجام شده و فعلا در خصوص اینكه مردم اهواز و سایر شهرهای استان می توانند از این طرح استفاده كنند هنوز هیچ ابلاغی نشده است.
سرپرست منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند گفت: در صورت اجرایی شدن این طرح، فعلا فقط خودروهای ویژه موجود (پلاك اروند) در آبادان و خرمشهر با شرایط مندرج در آیین نامه می توانند تا مركز استان تردد نمایند.
وی گفت: هم اكنون منتظر ابلاغ این طرح توسط هیات دولت به استان می باشیم و به محض دریافت این مصوبه مراحل قانونی اجرایی كردن این طرح شروع خواهد كرد.
حسینی فر از اهالی آبادان و خرمشهر خواست تا اجرایی شدن كامل این قانون از تردد تا مركز استان خوزستان با خودروهای پلاك اروند خودداری نمایند.
وی گفت: باید كمی صبر كرد تا متن كامل مصوبه ابلاغ شود و آیین نامه بطور كامل اجرایی شود و توصیه می كنم در مورد خرید و فروش خودروهای پلاك اروند كمی بیشتر صبر و تحمل داشته باشند.
شعاع تردد خودروهای پلاك منطقه آزاد اروند (آبادان و خرمشهر) 40 كیلومتر می باشد كه با مصوبه اخیر دولت به 100كیلومتر افزایش خواهد یافت.

برچسب ها: اروند 
اخبار مرتبط
نظر بینندگان
دلخوش
0
0
1393/04/15
صبر ایوب است پول قارون نیست
حسین(*)
0
0
1393/01/24
صبر تاکی ؟ جواب تا وقت گل نی
lمرادکوهسرخ
1
0
1392/12/27
بابا مردم اگرصبرایوب داشته باشن درست میشه الان که مصوبه تردد تا اهوازش تایید شده دوماه دیگه قول میدم کل استان ازاد میشه
باقر/م
1
0
1392/06/10
تا کی بایدصبر کنیم تا ما هم صاحب یه ماشین خارجی اروندی شویم.
سید رضا موسوی
2
0
1390/10/09
اهواز تا کی صبر کنم
نام:
پیام:

.کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت پرشین خودرو می باشد
Copyright © 2010 Persian Khodro. All rights reserved