سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۶:۳۱ | ۱۴۰۰/۰۲/۲۲
ثبت اطلاعات خودروی مسروقه در اپلیکیشن پلیس من
۱۶:۳۱ | ۱۴۰۰/۰۲/۲۲
اجاره خودرو

ثبت اطلاعات خودروی مسروقه در اپلیکیشن پلیس من

نحوه ثبت اطلاعات خودروی مسروقه را در اپلیکشین "پلیس من" از سوی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگت شریح شد.

به گزارش پرشین خودرو، سردار علیرضا لطفی، با بیان اینکه یکی از راهکارهای پلیس برای هوشمندسازی، استفاده از نرم‌افزارهای مناسب برای کاهش فاصله وقوع تا کشف جرم و کاهش مراجعات مردمی به مقرهای انتظامی است، اظهار کرد: در همین رابطه پلیس آگاهی با همکاری فاوای نیروی انتظامی، اقدامات بسیار خوبی را انجام داد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: سال گذشته نرم‌افزار موبایلی با عنوان "پلیس من" رونمایی شد؛ یکی از بخشهای این نرم‌افزار موبایلی امکان ثبت سرقت خودرو در آن است.

وی تصریح کرد: شهروندان در وهله نخست برای دریافت این اپلیکیشن باید به سایت epolice.ir مراجعه و این نرم‌افزار را دریافت کنند، پس از دریافت و نصب این اپلیکیشن، باید تلفن‌همراه متعلق به نام خود را در آن وارد کنند البته کدملی نیز باید با شماره تلفن‌همراه لینک باشد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه شهروندان در حین نصب و استفاده از این اپلیکیشن نباید از vpn و فیلترشکن استفاده کنند، گفت: اگر شهروندان برای نصب این نرم‌افزار با مشکل مواجه شدند باید برای رفع مشکل به مراکز پلیس +10 مراجعه کنند؛ در مراکز پلیس +10 نیز این هماهنگی انجام شده تا مشکل برطرف شود.

لطفی بیان کرد: پس از نصب این نرم‌افزار اگر خدای ناکرده خودروی کاربر سرقت شود، می‌توانند در همان لحظه مسروقه بودن خودرو را در اپلیکیشن مذکور ثبت کنند، سپس سرقت خودروی مذکور در سیستم مسروقات پلیس سراسر کشور ثبت شده و باعث می‌شود از فرصت طلایی که بعضاً برای ثبت خودروهای مسروقه از دست می‌رفت، جلوگیری شود.

رئیس پلیس آگاهی تهران خاطرنشان کرد: مراجعات بعدی مالباخته به دستگاه‌های انتظامی نیز پس از ثبت مسروقه بودن خودرو، انجام می‌شود یعنی با انجام این کار به سرعت‌العمل در کشف خودروی مسروقه کمک خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!