برچسب: شماره گذاری
 پشت پرده مافیای صنعت خودرو
پرشین خودرو: در حالی قائم مقام مدیرعامل سایپا می‌گوید متوسط عمر مدیریتی مدیران خودروسازی در ایران دو سال است و در این مدت زمان آنها نمی‌توانند مافیایی در صنعت خودرو شکل دهند که عضو هیات مدیره انجمن خودروسازان عنوان می‌کند، مافیای صنعت خودرو، صاحبنظران و اساتید دانشگاه و برخی نخبگان را به خدمت گرفته است تا با تولید جوک و تبلیغات منفی علیه صنعت خودروی ایران، راه واردات و سودهای کلان را برای خود باز کنند.
 قیمت خودرو اسقاطی افزایش یافت
پرشین خودرو: مدیر عامل اطلس خودرو گفت: با تبصره اخیر ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور، قیمت خودرو اسقاطی به بیش از 4 میلیون تومان رسیده است.
 مالک خودرو در قبال پلاک مسئول است
پرشین خودرو: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: مالکان وسایل نقلیه به محض خرید یا فروش وسیله نقلیه خود نسبت به فک پلاک اقدام کنند.
مدیرعامل اطلس خودرو مطرح کرد: خودرو اسقاطی 40 میلیون ریال!
پرشین خودرو: قیمت خودرو اسقاطی به بیش از 40 میلیون ریال رسیده است.
 پلمپ مراکز معاینه فنی متخلف
پرشین خودرو: فرمانده نیروی انتظامی با انتقاد از بلاتکلیف بودن موضوع مراکز معاینه فنی، گفت: پلیس از این پس مراکز معاینه فنی متخلف را پلمپ و متخلفان را به دادگاه معرفی می کند.
 پشت صحنه بیمه خودروهای صفر و سود ۳۰۰میلیاردی خودروسازان!
پرشین خودرو: با وجود اینکه خودروسازان با قراردادی که با شرکت‌های بیمه دارند بیمه‌نامه را با تخفیف از آنها خریداری می‌کنند اما این تخفیف را به خریدار خودرو نمی‌دهند و حدود ۳۰۰ میلیارد تومان در سال از این طریق نصیب خودروسازان می‌شود.
توسط جیلران موتور آغاز شد؛ فروش ویژه امگرند 7 دستی
پرشین خودرو: فروش ویژه جیلی امگرند 7 دستی آغاز شد.
 پایان مهلت خودروسازان برای یورو 4
پرشین خودرو: معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مهلت خودروسازان برای تولید محصول با استاندارد یورو 4 به پایان رسیده و دیگر تمدید نمی شود.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی خبر داد: شماره گذاری 3 هزار خودرو در انزلی
پرشین خودرو: حدود 3 هزار خودرو از ابتدای سال تاکنون در این منطقه شماره گذاری شده که اغلب این خودروهای ژاپنی و کره ای هستند.
 آخرین مهلت خودروسازان برای تولید یورو 4
پرشین خودرو: رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه اول شهریور آخرین مهلت خودروسازان برای تولید خودرو با استاندارد یورو 4 است، گفت: از این تاریخ به بعد سازمان محیط زیست هیچ مجوزی برای خودروهایی که فاقد استاندارد یورو 4 باشند، صادر نخواهد کرد.
 کارت سوخت با ذخایرش با هم می سوزد
پرشین خودرو: با ابطال هر کارت سوخت موتورسیکلت وخودروی فرسوده یا موتورسیکلت فاقد پلاک ملی، کلیه سهمیه هایی که در این کارت سوخت ذخیره شده به همراه کارت می سوزد و در صورتی که مالک در موارد ممکن، کارت المثنی بگیرد، سهمیه های قبلی را نخواهد داشت.
 شورای رقابت از موضعش عقب‌نشینی کرد
پرشین خودرو: در حالی که رئیس شورای رقابت در روز 26 مرداده ماه با قاطعیت از تغییر نکردن قیمت خودرو خبر داده بود، اما در فاصله‌ دو روز موضع خود را تغییر داد و اعلام کرد که قیمت خودروهای پر تولید 3 درصد کاهش می‌یابد.
خودرو ارزان می شوود؛ خبری خوش برای خریداران خودرو
پرشین خودرو: رئیس شورا و مرکز ملی رقابت گفت: با مذاکراتی که با خودروسازان داشتیم قیمت خودروهای پر تولید سه درصد کاهش خواهد یافت.
 واردات خودرو ویژه معلولان
پرشین خودرو: معاون توانبخشی بهزیستی کشور گفت: بزودی چهار هزار و 700 معلول شدید و خیلی شدید تحت پوشش این سازمان صاحب خودروهای مناسب سازی وارداتی می شوند.
دلالان فعال شدند بازار سیاه برگه‌های اسقاط در حاشیه واردات خودرو
پرشین خودرو: در سال 85 دولت در راستای دستابی به اهداف برنامه چهارم توسعه به منظور توسعه عدالت اجتماعی و توسعه شهری و ارتقاء محیط زیست تصمیم به ایجاد ستاد تبصره 13 قانون بودجه نمود که با تصویب قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت در سال 1386 این ستاد به فعالیت خود ادامه داد.
 کیا سراتو کوپه ۲۰۱۴+تصاویر
پرشین خودرو: همانطورکه می دانید، به تازگی اطلس خودرو دو محصول جدید را برای ورود به بازار ایران آماده کرده است، اولین محصول نسل جدید کیا ریو است که در دو مدل هاچ بک و سدان قرار است راهی بازار شود. اما محصول دوم کیا سراتو کوپ (یا به قول بعضی کوپه!) است که به زودی خیابان های کشور را لمس خواهد کرد.
 فک پلاک هنگام فروش خودرو ضروری است
پرشین خودرو: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از مالکان خودرو خواست در حین فروش وسیله نقلیه ، با مراجعه به مراکز تعویض پلاک نسبت به فک پلاک ملی و نصب شماره جدید به نام خریدار اقدام کنند.
 آغاز فروش اقساطی نیواکتیون 2014+جدول
پرشین خودرو: رامک خودرو از آغاز فروش اقساطی خودرو نیواکتیون 2014 خبر داد.
پس از رفع نواقص این خودرو؛ شماره‌گذاری اسکانیا آغاز خواهد شد
پرشین خودرو: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: با رفع کامل معایب اتوبوس‌های تولید داخل اسکانیا، شماره‌گذاری این خودرو از سرگرفته خواهد شد.
 احتمال کاهش واردات خودرو
پرشین خودرو: به رغم رشد 155 درصدی واردات خودرو در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته این احتمال می‌رود که از تابستان سال جاری واردات خودرو به کشور کاهش یابد.
صفحه قبل |
.کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت پرشین خودرو می باشد
Copyright © 2010 Persian Khodro. All rights reserved