برچسب: شماره گذاری
 تعداد خودروها در رومانی افزایش یافت
پرشین خودرو: تعداد خودروهای پلاک شده در رومانی 25 درصد افزایش یافت.
 استقبال مردم از طرح فروش پائیزی سایپا
پرشین خودرو: فروزانمهر از پرداخت مبلغ ثبت‌نامی متقاضیان منصرف محصولات سایپا به همراه سود سپرده آنها خبر داد
مدیر بازاریابی سایپا: مشکل شماره‌گذاری خودروهای سایپا حل شد
پرشین خودرو: با توجه به عدم شماره‌گذاری خودرو توسط نیروی انتظامی که به دلیل عدم تجهیز خودروها به کپسول آتش نشانی در چند روز اخیر صورت گرفته بود خوشبختانه این مشکل حل شده و شماره گذاری محصولات گروه سایپا دوباره همچون گذشته انجام خواهد شد.
مدیرعامل ایران خودرو: به زودی از اولین پلتفرم داخلی رونمایی می شود
پرشین خودرو: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از رونمایی اولین پلتفرم داخلی در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: پژو باید بداند تنها در صورتی می‌تواند مجدد به بازار ایران بازگردد که در صنعت خودروی ایران سرمایه‌گذاری کند.
 احتمال لغو استاندارد تجهیز سواری‌ها به کپسول آتش‌نشانی
پرشین خودرو: احتمال لغو استاندارد اجباری نصب کپسول آتش نشانی روی خودروهای سواری تولید داخل، افزایش یافته است.
از آبان آغاز می شودغ کنترل کیفی بنزین در سازمان استاندارد
پرشین خودرو: رییس سازمان ملی استاندارد از راه اندازی مجهزترین آزمایشگاه کنترل بنزین وارداتی به کشور خبر داد و گفت: به زودی کنترل کیفیت بنزین وارداتی و تولید داخل به سازمان استاندارد سپرده می‌شود.
 دردسر شماره گذاری پراید و نیسان
پرشین خودرو: مهندسی پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: پراید و نیسان گواهینامه تأیید کیفیت استاندارد را دریافت نکردند، بنابراین شماره گذاری نمی شوند.
 طراحی دو پلتفرم جدید خودرو در دستور کار سایپا
پرشین خودرو: معاون کیفیت سایپا از طراحی دو پلتفرم جدید خودرو خبر داد و گفت: تلاش داریم برخی تغییرات را بر روی ظاهر پلتفرمهای فعلی انجام دهیم تا بتوانیم با به روز رسانی پلتفرم های خودرو فروش بیشتری داشته باشیم.
 انهدام باند فروش خودروهای لوکس قاچاق
پرشین خودرو: رئیس پلیس آگاهی پایتخت از انهدام بزرگترین شبکه جعل اسناد مالکیتی و قاچاق خودروهای لوکس خبرداد و گفت: در این عملیات 25 عضو اصلی باند شناسایی و دستگیر شدند.
 علیلو طرفدار خودروسازان شد
پرشین خودرو: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن بیان اینکه برخوردهای سلیقه ای برخی دستگاهها با صنعت خودرو خوب نیست، گفت: داشتن کپسول آتشنشانی و بسیاری از وسایل ضروری است اما اینکه جزو الزامات شماره گذاری باشد را من نشنیدم.
 لوکس ها چطور سر از خیابان‌ در می‌آورند؟
پرشین خودرو: واردات کالاهای لوکسی مانند خودروهای گران قیمت تاثیر بسزایی بر فرهنگ اقتصادی کشور می‌گذارد. کارشناسان اقتصادی بر این باورند که اغلب نوکیسه‌ها و کسانی که به کار دلالی مشغول هستند راکب این مرکبان اشرافی هستند.
 صنعت خودرو، رسانه و انتظارات مردم
پرشین خودرو: اطلاع رسانی به موقع و دقیق جهت آگاه سازی افکار عمومی از اهمیت بالایی برخوردار است.
 پشت پرده مافیای صنعت خودرو
پرشین خودرو: در حالی قائم مقام مدیرعامل سایپا می‌گوید متوسط عمر مدیریتی مدیران خودروسازی در ایران دو سال است و در این مدت زمان آنها نمی‌توانند مافیایی در صنعت خودرو شکل دهند که عضو هیات مدیره انجمن خودروسازان عنوان می‌کند، مافیای صنعت خودرو، صاحبنظران و اساتید دانشگاه و برخی نخبگان را به خدمت گرفته است تا با تولید جوک و تبلیغات منفی علیه صنعت خودروی ایران، راه واردات و سودهای کلان را برای خود باز کنند.
 قیمت خودرو اسقاطی افزایش یافت
پرشین خودرو: مدیر عامل اطلس خودرو گفت: با تبصره اخیر ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور، قیمت خودرو اسقاطی به بیش از 4 میلیون تومان رسیده است.
 مالک خودرو در قبال پلاک مسئول است
پرشین خودرو: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: مالکان وسایل نقلیه به محض خرید یا فروش وسیله نقلیه خود نسبت به فک پلاک اقدام کنند.
مدیرعامل اطلس خودرو مطرح کرد: خودرو اسقاطی 40 میلیون ریال!
پرشین خودرو: قیمت خودرو اسقاطی به بیش از 40 میلیون ریال رسیده است.
 پلمپ مراکز معاینه فنی متخلف
پرشین خودرو: فرمانده نیروی انتظامی با انتقاد از بلاتکلیف بودن موضوع مراکز معاینه فنی، گفت: پلیس از این پس مراکز معاینه فنی متخلف را پلمپ و متخلفان را به دادگاه معرفی می کند.
 پشت صحنه بیمه خودروهای صفر و سود ۳۰۰میلیاردی خودروسازان!
پرشین خودرو: با وجود اینکه خودروسازان با قراردادی که با شرکت‌های بیمه دارند بیمه‌نامه را با تخفیف از آنها خریداری می‌کنند اما این تخفیف را به خریدار خودرو نمی‌دهند و حدود ۳۰۰ میلیارد تومان در سال از این طریق نصیب خودروسازان می‌شود.
توسط جیلران موتور آغاز شد؛ فروش ویژه امگرند 7 دستی
پرشین خودرو: فروش ویژه جیلی امگرند 7 دستی آغاز شد.
 پایان مهلت خودروسازان برای یورو 4
پرشین خودرو: معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مهلت خودروسازان برای تولید محصول با استاندارد یورو 4 به پایان رسیده و دیگر تمدید نمی شود.
صفحه قبل |
.کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت پرشین خودرو می باشد
Copyright © 2010 Persian Khodro. All rights reserved