برچسب: شماره گذاری
توسط جیلران موتور آغاز شد؛ فروش ویژه امگرند 7 دستی
پرشین خودرو: فروش ویژه جیلی امگرند 7 دستی آغاز شد.
 پایان مهلت خودروسازان برای یورو 4
پرشین خودرو: معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مهلت خودروسازان برای تولید محصول با استاندارد یورو 4 به پایان رسیده و دیگر تمدید نمی شود.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی خبر داد: شماره گذاری 3 هزار خودرو در انزلی
پرشین خودرو: حدود 3 هزار خودرو از ابتدای سال تاکنون در این منطقه شماره گذاری شده که اغلب این خودروهای ژاپنی و کره ای هستند.
 آخرین مهلت خودروسازان برای تولید یورو 4
پرشین خودرو: رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه اول شهریور آخرین مهلت خودروسازان برای تولید خودرو با استاندارد یورو 4 است، گفت: از این تاریخ به بعد سازمان محیط زیست هیچ مجوزی برای خودروهایی که فاقد استاندارد یورو 4 باشند، صادر نخواهد کرد.
 کارت سوخت با ذخایرش با هم می سوزد
پرشین خودرو: با ابطال هر کارت سوخت موتورسیکلت وخودروی فرسوده یا موتورسیکلت فاقد پلاک ملی، کلیه سهمیه هایی که در این کارت سوخت ذخیره شده به همراه کارت می سوزد و در صورتی که مالک در موارد ممکن، کارت المثنی بگیرد، سهمیه های قبلی را نخواهد داشت.
 شورای رقابت از موضعش عقب‌نشینی کرد
پرشین خودرو: در حالی که رئیس شورای رقابت در روز 26 مرداده ماه با قاطعیت از تغییر نکردن قیمت خودرو خبر داده بود، اما در فاصله‌ دو روز موضع خود را تغییر داد و اعلام کرد که قیمت خودروهای پر تولید 3 درصد کاهش می‌یابد.
خودرو ارزان می شوود؛ خبری خوش برای خریداران خودرو
پرشین خودرو: رئیس شورا و مرکز ملی رقابت گفت: با مذاکراتی که با خودروسازان داشتیم قیمت خودروهای پر تولید سه درصد کاهش خواهد یافت.
 واردات خودرو ویژه معلولان
پرشین خودرو: معاون توانبخشی بهزیستی کشور گفت: بزودی چهار هزار و 700 معلول شدید و خیلی شدید تحت پوشش این سازمان صاحب خودروهای مناسب سازی وارداتی می شوند.
دلالان فعال شدند بازار سیاه برگه‌های اسقاط در حاشیه واردات خودرو
پرشین خودرو: در سال 85 دولت در راستای دستابی به اهداف برنامه چهارم توسعه به منظور توسعه عدالت اجتماعی و توسعه شهری و ارتقاء محیط زیست تصمیم به ایجاد ستاد تبصره 13 قانون بودجه نمود که با تصویب قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت در سال 1386 این ستاد به فعالیت خود ادامه داد.
 کیا سراتو کوپه ۲۰۱۴+تصاویر
پرشین خودرو: همانطورکه می دانید، به تازگی اطلس خودرو دو محصول جدید را برای ورود به بازار ایران آماده کرده است، اولین محصول نسل جدید کیا ریو است که در دو مدل هاچ بک و سدان قرار است راهی بازار شود. اما محصول دوم کیا سراتو کوپ (یا به قول بعضی کوپه!) است که به زودی خیابان های کشور را لمس خواهد کرد.
 فک پلاک هنگام فروش خودرو ضروری است
پرشین خودرو: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از مالکان خودرو خواست در حین فروش وسیله نقلیه ، با مراجعه به مراکز تعویض پلاک نسبت به فک پلاک ملی و نصب شماره جدید به نام خریدار اقدام کنند.
 آغاز فروش اقساطی نیواکتیون 2014+جدول
پرشین خودرو: رامک خودرو از آغاز فروش اقساطی خودرو نیواکتیون 2014 خبر داد.
پس از رفع نواقص این خودرو؛ شماره‌گذاری اسکانیا آغاز خواهد شد
پرشین خودرو: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: با رفع کامل معایب اتوبوس‌های تولید داخل اسکانیا، شماره‌گذاری این خودرو از سرگرفته خواهد شد.
 احتمال کاهش واردات خودرو
پرشین خودرو: به رغم رشد 155 درصدی واردات خودرو در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته این احتمال می‌رود که از تابستان سال جاری واردات خودرو به کشور کاهش یابد.
 سهم ایران خودرو از افزایش قیمت‌ها چقدر است؟+جدول
پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو جدول جزئیات افزایش قیمت محصولات خود را منتشر كرده كه براساس آن مشخص می شود افزایش قیمت نهایی محصولات این شركت در بخش بهای كارخانه ای تنها 3.94 درصد به صورت میانگین بوده است.
در گفت‌و‌گو با مدیرعامل سایپا مطرح شد؛ مقایسه درصد افزایش نهاده‌های اقتصادی با خودرو
پرشین خودرو: افزایش قیمت خودرو بار دیگر خودروسازان را متهم به زیاده خواهی و پایمال کردن حقوق مشتریان کرد این در حالی است که مدیرعامل شرکت سایپا این امر را نه تنها زیاده‌خواهی خودروسازان؛ بلکه حقوق از دست رفته خودروسازان می‌خواند.
 اولتیماتوم ستاد سوخت به واردکنندگان
پرشین خودرو: سرپرست معاونت نوسازی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور گفت: خودروهای وارداتی قبل از 26 خرداد ماه تنها تا فردا برای استفاده از تسهیلات ستاد مهلت دارند.
مخالفتی با آزادسازی واردات خودرو نداریم؛ هیچ خودرو خارجی توان رقابت با پراید را ندارد
پرشین خودرو: درحالی که بسیاری معتقدند تعرفه‌های فعلی عامل ایجاد فضای انحصاری در بازار خودرو و در نتیجه تنبلی خودروسازان داخلی شده، مدیرعامل سایپا می گوید که مشکلی با آزاد سازی واردات خودرو ندارد.
 شرایط واردات خودرو تغییر کرد
پرشین خودرو: سرپرست معاونت نوسازی ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور از تغییر شرایط واردات خودرو خبر داد.
افزایش سرقت خودرو در کشور موجب شد؛ مذاکره پلیس و خودروسازان برای جلوگیری از دزدی خودرو
پرشین خودرو: رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: یکی از سرقت هایی که متاسفانه از سال 88 سیر صعودی در کشور داشته، سرقت وسائط نقلیه می‌باشد که دلیل آن عدم ایمنی برخی از خودروها است.
صفحه قبل |
.کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت پرشین خودرو می باشد
Copyright © 2010 Persian Khodro. All rights reserved