برچسب: شماره گذاری
 شرایط اسقاط خودروهای فرسوده دولتی
پرشین خودرو: سرپرست معاونت نوسازی ناوگان ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت گفت: در سومین جلسه کارگروه هماهنگی نوسازی ناوگان، طرح جدید از رده خارج نمودن خودروهای فرسوده دولتی با استفاده از مزایده تصویب شد.
پرشین خودرو: اسکناس هزار تنگه ای قزاقستان بار دیگر به عنوان بهترین اسکناس جهان انتخاب شد.
 منع تردد خودروهای دیزلی در لندن
پرشین خودرو: کارشناسان انگلیسی معتقدند شهردار لندن از طرح پاریس پیروی و طرح منع استفاده از خودروهای دیزلی و مضر برای سلامتی را اجرا می‌کند.
 بیشترین خودروهای شماره گذاری شده در آبان
پرشین خودرو: پیکان وانت بیشترین خودرو داخلی و هیوندای سانتافه بیشترین خودرو وارداتی شماره‌گذاری شده در آبان ماه بوده است.
 شرط پلیس برای شماره گذاری موتوربرقی
پرشین خودرو: ثبت‌نام برای فروش موتورهای برقی درحالی از امروز آغاز شده است که این اقدام با استقبال پلیس راهنمایی و رانندگی نیز همراه بوده است، رییس پلیس راهور ناجا از آمادگی پلیس راهور برای شماره گذاری این موتورها خبر داد و گفت: باید برای گسترش استفاده از این موتورها در بحث قیمت نیز تدابیری اندیشیده شود.
رئیس پلیس راهور ناجا: برای سال94 وانت پیکان پیش خرید نکنید
پرشین خودرو: رئیس پلیس راهور ناجا از پایان مهلت شماره‌گذاری وانت پیکان از سال آینده خبر داد و گفت: هموطنان برای سال ۹۴ به هیچ عنوان این وسیله نقلیه را پیش خرید نکنند.
 درخواست شماره گذاری سریع موتور برقی
پرشین خودرو: اقبال شاکری، عضو شورای اسلامی شهر تهران از نمونه موتورهای برقی که برای اولین بار در ایران عرضه می شوند، بازدید کرد.
 طرح ویژه برخورد با پلاک غیرمجاز خودروها
پرشین خودرو: فرمانده یگان عملیات و کنترل طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس راهور پایتخت از آغاز طرح گسترده برخورد با پلاک‌های غیرمجاز در سطح پایتخت خبر داد.
 ادامه رکود بازار خودروهای داخلی
پرشین خودرو: با توجه به رکود بازار خودروهای داخلی اما خودروهای لوکس همچنان متقاضیان خود را دارند و مازراتی، پورشه و بنز گرانترین این خودروها هستند.
 تقویت گشت نامحسوس پلاک خودرو
پرشین خودرو: فرمانده عملیات و کنترل طرحهای ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ، با اشاره به تقویت یگانهای گشت نامحسوس پلاک خودرو در پایتخت افزود: روزانه 100 خودرو به دلیل تخلف پوشش پلاک اعمال قانون، توقیف و به مراجع قضایی معرفی می شوند.
دبیر شورای مناطق آزاد: تردد خودروهای مناطق آزاد خارج از محدوده تخلف است
پرشین خودرو: دبیر شورای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تردد خودروهای ویژه مناطق آزاد در کشور براساس مصوبه هیات دولت در محدوده تعیین شده مجاز بوده و خارج از آن باید توسط نیروی انتظامی برخورد شود.
 آخرین وضعیت واگذاری خودرو معلولان
پرشین خودرو: معاون توانبخشی سازمان بهزیستی ضمن اعلام آخرین وضعیت خودروهای گمرکی معلولان از انعقاد قرارداد با شرکتهای خودروسازی داخلی خبر داد و گفت: با امضای این قرار داد معلولانی که خودرو وارداتی دریافت نکرده اند می توانند به جای آن خودرو داخلی بگیرند و مابه التفاوت تسهیلات نیز به آنها پرداخت می شود.
 ترافیك گلوی اصفهان را می فشارد
پرشین خودرو: ترافیك در كلان شهرها طی سال های اخیر به عنوان یكی از مهم ترین مشكلات مدیران و برنامه ریزان مسائل شهری مطرح بوده و ارائه راه حل های متداول نظیر توسعه معابر نیز با وجود هزینه های كلان اهمیت زیادی یافته است .
ادامه رکود در بازار خودرو؛ چرا تندر 90 گران شد؟
پرشین خودرو: بازار خرید و فروش خودرو این هفته هم با رکود خرید و فروش روبه رو بوده و خرید برخی خودروها مثل تندر ۹۰ برای مردم سخت شده است.
 توقف شماره‌گذاری وانت‌پیکان
پرشین خودرو: در حالی شماره‌گذاری بیش از 5000 دستگاه وانت‌پیکان ظرف روزهای گذشته متوقف شده است که برخی نمایندگی‌های فروش ایران‌خودرو، 500 هزار تومان اضافه بر قیمت تمام‌شده از مشتریان دریافت کرده‌اند تا خودرو را زودتر به آنها تحویل دهند. در عین حال، معاون فروش ایران‌خودرو از غیرقانونی بودن این اقدام نمایندگی‌ها و نیز برگزاری جلسه امروز این گروه صنعتی با سازمان حفاظت محیط‌زیست خبر می‌دهد.
 اسقاط خودرو براساس میزان آلایندگی هنوز اجرایی نشده است
پرشین خودرو: ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت به خبر "بررسی موضوع واردات و اسقاط خودروهای فرسوده"، واکنش نشان داد.
 خودرو ایرانی با چه قیمتی صادر می‌شود؟
پرشین خودرو: در حالی که تولیدکنندگان داخلی خودرو در مقابل کاهش قیمت این محصولات مقاومت می‌کنند، اما نگاهی به وضعیت صادرات کشور نشان می‌دهد قیمت خودروهای صادارتی تفاوت هایی با قیمت‌ها در بازار داخلی دارد.
 شماره گذاری 55 هزار خودرو در هفته اخیر
پرشین خودرو: معاون فنی و مهندسی نیروی انتظامی با بیان اینکه به خودروسازان مهلت داده شد تا پایان امسال محصولات خود را به کپسول آتش نشانی مجهز کنند،‌ گفت: بر اساس نامه استاندارد، کار شماره گذاری خودروها از 23 مهر آغاز شده است.
 شماره گذاری متوقف شد؛ بازار خودرو تکان خورد
پرشین خودرو: از زمانی‌که سازمان ملی استاندارد به مرکز شماره گذاری خودرو مجوز شماره گذاری را داد 9 روز می‌گذرد اما این بخش به روی خودروها چراغ قرمز نشان می‌دهد.
 تعداد خودروها در رومانی افزایش یافت
پرشین خودرو: تعداد خودروهای پلاک شده در رومانی 25 درصد افزایش یافت.
صفحه قبل |
.کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت پرشین خودرو می باشد
Copyright © 2010 Persian Khodro. All rights reserved