برچسب: شماره گذاری
 فورد و نیسان چینی می شوند
پرشین خودرو: خودروسازان بزرگ دنیا خود را بیش از پیش با ذائقه چینی ها وفق می دهند. این را میتوان از خودروهای تشخیص داد که در نمایشگاه بین المللی خودرو پکن به نمایش درآمده اند.
 وزارت نفت مکلف به عرضه سوخت یورو 4
پرشین خودرو: هیات دولت، وزارت نفت را موظف کرد تا سوخت با استاندارد یورو ٤ و دیزل با گوگرد کمتر از ٤٠ قسمت در میلیون را در کلانشهرها متناسب با میزان تولید بنزین و با اولویت شهرهای با آلودگی بیشتر عرضه کند.
 دو راه برای گران نشدن خودرو
پرشین خودرو: با توجه به عوامل فزاینده قیمت در دو سال گذشته، بهتر است دولت برای به حداقل رساندن افزایش قیمت خودرو در سال جدید از افزایش قیمت سهم خود در تولید خودرو در سال جاری صرف نظر كند. همچنین با توجه به انجام مرحله دوم هدفمندی یارانه ها و افزایش قیمت حامل‌های انرژی كه در قیمت نهایی محصول تاثیر گذار است، دولت در این مرحله سهم تولید را از یارانه ها به صنعت پرداخت کند.
 چقدر از پول خودرو به خودروساز می‌رسد؟
پرشین خودرو: قیمت خودرو در كشور به عنوان یكی از چالش های اصلی و موضوعات مورد توجه همواره مطرح بوده و مسئولین، مشتریان و تولیدكنندگان به كرات در خصوص آن مباحث ضد و نقیضی را مطرح كرده اند و نكته ای كه در این بین مغفول مانده مبالغی است كه توسط خودروسازان اخذ ولی به حساب آنها نمی‌رود.
 پراید باید با هم کلاس هایش مقایسه شود
پرشین خودرو: در بررسی های بعمل آمده در میان خودروهای ارزان قیمت جهان که از لحاظ قیمتی نزدیک و بعضاً گران تر از پراید بوده نسبت به این خودرو از سطح پائین تر کیفی برخوردار است چرا که پراید تا کنون توانسته استانداردهای 51 گانه اروپا در ایمنی و کیفیت را کسب کند و با تکیه بر این مبحث یک سر و گردن از خودروهای دیگر بالاتر است.
 افزایش ۱۲میلیونی قیمت برخی خارجی ها
پرشین خودرو: این روزها افزایش ۱۵ درصدی قیمت تعرفه واردات خودروهای ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ سی سی باعث شده تا قیمت این خودروها در سطح بازار ۸ تا ۱۲ میلیون تومان افزایش پیدا کند.
 سایپا برنامه ای برای افزایش قیمت ندارد
پرشین خودرو: مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد: در حال حاضر برنامه ای برای افزایش قیمت محصولات سایپا نداریم، اما اگر نرخ عوامل تولید افزایش یابد از طریق مراجع ذیصلاح درخواست افزایش قیمت را خواهیم داد.
 پلاک‌ خودروهای تهران پس ازایران ۹۹
پرشین خودرو: رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا با اعلام ظرفیت ۵۶ هزار شماره‌‌ایِ پلاک‌های ایران – ۹۹، از گزینه‌های پلیس برای شماره‌کذاری خودروهای پایتخت، پس از پر شدن ظرفیت این پلاک‌ها می‌گوید.
 قطعه 57 سنتی عامل بحران جی ام
پرشین خودرو: یک ایراد مختصر در قطعه 57 سنتی در بخش سویچ استارت خودروهای جنرال موتورز باعث و بانی فراخوان بیش از 2.6 میلیون دستگاه خودرو از این برند آمریکایی شد و تحقیق و تفحص قانونگذاران فدرال آمریکا را برانگیخت. همین قطعه 57 سنتی تاکنون جان 13 نفر را گرفته است.
 واردات کارتینگ آزاد شد
پرشین خودرو: طبق مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت مقرر شده ورود دستگاه‌های ورزشی کارتینگ مشروط به عدم شماره گذاری، دیگر دارای محدودیت نبوده و در صورتی که شماره گذاری آن مد نظر نباشد، از شمول رعایت ضوابط فنی خودرو نیز خارج است.
 سه قوه در برابر پلیس راهور
پرشین خودرو: با اعلام نظر رسمی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درباره اتوبوس های اسکانیا ، گزارش هیات کارشناسان دادگستری از قوه قضاییه مبنی بر مقصر نبودن خودرو در جریان تصادف تهران – قم در شهریور ماه امسال تایید شد.
 متن کامل گزارش کمیسیون اصل 90 از وضعیت خودروهای وارداتی
پرشین خودرو: گزارش کمیسیون اصل 90 قانون اساسی در مورد وضعیت خودروهای وارداتی در جلسه علنی صبح امروز(دوشنبه) مجلس قرائت و اعلام شد که واردکنندگان متخلف که خودرو را با ارز مرجع واردات و به قیمت ارز آزاد به فروش رسانند به عنوان متهم پرونده به دستگاه قضایی معرفی می‌شوند.
باید از تردد اتوبوس های فاقد معاینه فنی جلوگیری کنیم اجازه ورود خودرو بی کیفیت به ناوگان تاکسیرانی را نمی دهیم
پرشین خودرو: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از مسئولان دولتی خواست اجازه دهند تا شهرداری تهران در آستانه سفرهای نوروزی از خروج اتوبوس های فاقد معاینه فنی از ترمینال های مسافری جلوگیری کند.
 اطلاعیه سایپا یدک در زرین شهر
پرشین خودرو: کلیه تعهدات نمایندگی آقای میر ولی رضائی تا اطلاع ثانوی به نمایندگی آقای بیگی ریزی محول شد.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران: اتوبوس اسکانیا استاندارد است
پرشین خودرو: رییس سازمان ملی استاندارد ایران با استاندارد دانستن اتوبوس اسکانیا گفت: 51 استاندارد از سوی سازمان ملی استاندارد برای خودروها تدوین شده که تنها 32 مورد آن مربوط به اتوبوس و کامیون می شود.
 چینی ها کابوس بازار خودرو کشور
پرشین خودرو: پس از توافقات ژنو و روند روبه بهبود فضای بین المللی، تصور همگان بر این بود که ماموریت خودروسازان چینی در ایران روبه پایان است و شاهد همکاری های مشترک خودروسازان داخلی با همتایان بنام خود خواهیم بود.
 اسپورت ترین خودرو نیسان چند؟
پرشین خودرو: خودرو اسپورت جیوک نیسان با 215 اسب بخار توان را می توان با 26 هزار و 120 دلار خرید [البته بدون محاسبه تعرفه، مالیات، شماره گذاری، بیمه و غیره].
 خودروهای فاقد یورو4 پلاک نمی شود
پرشین خودرو: جانشین رییس پلیس راهور ناجا گفت: خودروهای فاقد استاندارد یورو 4 سال آینده شماره گذاری نخواهد شد.
 اطلاعیه سایپا یدک در بهبهان
پرشین خودرو: کلیه تعهدات نمایندگی آقای حسین دارخال تا اطلاع ثانوی به نمایندگی آقای محمد عقبائی محول شد.
درآمد 28 هزار میلیارد تومانی دولت قبل از صنعت خودرو؛ سهم دولت از قیمت خودرو
پرشین خودرو: قیمت و نحوه قیمت‌گذاری در حالی این روزها به یکی از پرچالش‌ترین مباحث صنعت‌خودرو کشور تبدیل شده و مشتریان نسبت به آن معترض هستند که آمار و ارقام نشان می‌دهند دولت سهم بسزایی در افزایش خودروهای داخلی دارد.
صفحه قبل |
.کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت پرشین خودرو می باشد
Copyright © 2010 Persian Khodro. All rights reserved