چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۵۶ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۷
آریزو 5 جدید، انتخاب قهرمانان در آستانه رونمایی
۱۱:۵۶ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۷
اجاره خودرو

آریزو 5 جدید، انتخاب قهرمانان در آستانه رونمایی

سفیر محصول خودرو آریزو 5 توربو جدید بار دیگر افتخاری برای ورزش ایران آفرید.

به گزارش پرشین خودرو، محمد رضا گرایی پس از کسب مدال طلای المپیک کشتی، این بار در مسابقات جهانی توانست مدال خوش رنگ طلا را برای تیم ایران به ارمغان آورد. شرکت مدیران خودرو این پیروزی با ارزش و کسب این مدال خوش رنگ را به وی و همه هموطنان عزیز تبریگ می گوید.

از طرفی بدون شک پیروزی های مقتدرانه محمد رضا گرایی حاصل تلاش های بی وقفه و شبانه روزی وی در ورزش کشتی است که می تواند الگویی برای دستیابی به اهداف بزرگ برای همگی ما باشد.

شرکت MVM در آستانه رونمایی از خودرو آریزو 5 توربو جدید است. بر اساس نیاز مشتریان این خودرو با هشت به روز رسانی به بازار عرضه خواهد شد تا بتواند مدرن تر، جذاب تر و متمایز تر از سایر رقبا در بازار رقابت کند.

طرح بیرونی خودرو آریزو 5 با جلو پنجره ماتریسی خود که از طراحی کهکشانی پیروی می کند در کنار طراحی منحر به فرد رینگهایش طراحی بیرونی جذاب تری را نسبت به نسل قبل فراهم می آورد.

از طرفی، داخل خودرو دچار بیشترین تغییرات شده است. در داخل کابین استفاده از رنگهای مشکی و نقره ای طراحی خیره کننده و مدرنی را به وجود آورده است.

علاوه بر آن، پنل با طرح کربن جدید داشبورد در کنار دریچه های خروجی ایرکاندیشن افقی خودرو قرار گرفته که ظاهر مدرنی به خودرو بخشیده است.

استفاده از دیسپلی 8 اینچی در کنار سیستم کنترل ایرکاندیشن تاچ خودرو سبب کاهش تعداد دکمه های بکار رفته در کابین شده که سبب بالا رفتن ایمنی در طول رانندگی و ایجاد ظاهری مدرن در داخل کابین خودرو شده است. در کنار آن، استفاده از کنسول جدید نسل سوم آریزو 5 توربو را نسبت به مدل قبلی اسپرت تر و مدرن تر کرده است.

همچنین آریزو 5 توربو جدید مجهز به امکانات کاربردی و به روزی مانند: ترمز دستی برقی و اتوهلد ، نویگیشن و فرمان برقی و ... است.

ترکیب گیربکس 9 سرعته CVT در کنار موتور 1500 سی سی توربو موجب بهبود محسوس شتاب گیری خودرو شده است و احساس اسپرت مطبوعی را برای سرنشینان فراهم می آورد.

اجاره ماشین عروس
!
!
!