سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۴۵ | ۱۳۹۲/۰۹/۲۳
توصیه نعمت زاده به روابط عمومی ها
۱۱:۴۵ | ۱۳۹۲/۰۹/۲۳
اجاره خودرو

توصیه نعمت زاده به روابط عمومی ها

پرشین خودرو: وزیر صنعت ، معدن و تجارت با تاکید بر رعایت اصل صداقت در بیان انتقادات تصریح کرد : وظیفه انتقال انتقادات به مدیران بر عهده روابط عمومی هاست.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمد رضا نعمت زاده در نشست مدیران و مسوولین روابط عمومی سازمانهای استانی و سازمانهای تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر نقش ویژه روابط عمومی در انتقال اطلاعات و انتقادات سازنده به مسوولین افزود: باید کاری کنید که فضا، فضای تقویت تولید داخلی و مصرف محصولات وکالای داخلی باشد چرا که در این فضاست که صنعتگران برای سرمایه گذاری رغبت پیدا می کنند.

نعمت زاده اضافه کرد: مسوولین روابط عمومی ها همچنین باید در فضای رقابتی وارد شوند تا هیچ کالای غیر ایرانی و غیر استاندارد ایرانی تبلیغ نشود.

وی همچنین با اشاره به شکل گیری روابط عمومی سایبری تصریح کرد: باید روابط عمومی ها به سمت مدرن کردن و سایبری کردن پیش بروند.

نعمت زاده در بخش دیگری از صحبتهای خود افزود: همراه کردن الگوهای فرهنگی و اجتماعی با طرحهای صنعتی ایده خوبی است که باید به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته اجرا شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به لزوم آمارگیری از فعالیتهای صنعتی و تجاری افزود: ارتباط مرکز آمارگیری در وزارتخانه با سازمانهای استانی باید دو سویه باشد و جمع بندی نتایج به سازمانهای استانی ارائه شود.

!
!
!