دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۴۹ | ۱۳۹۰/۰۳/۱۸
فروش اینترنتی 15محصول ایران خودرو
۱۲:۴۹ | ۱۳۹۰/۰۳/۱۸
اجاره خودرو

فروش اینترنتی 15محصول ایران خودرو

پرشین خودرو: بیش از 110 هزار دستگاه از محصولات گروه صنعتی ایران در سال جاری به صورت اینترنتی به فروش می رسد.

به گزارش «پرشین خودرو»، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از رشد فروش اینترنتی محصولات این شرکت خبر داد و گفت: در سال جاری بیش از 15 درصد محصولات این شركت به صورت اینترنتی عرضه می شود، در حالی كه سال گذشته این میزان پنج درصد بود.

علی‌اصغر سرایی‌نیا تسریع در فرایند فروش را از مزایای فروش اینترنتی محصولات دانست و افزود: فرایند ثبت نام و فروش اینترنتی بسیار ساده طراحی شده و مشتریان می توانند از این طریق خودرو مورد نظر خود را خریداری كنند.

سرایی نیا خاطرنشان ساخت: معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو 53 نوع محصول خود را با شرایط مختلف به فروش می‌رساند كه از این تعداد حدود 15 نوع محصول فقط به صورت اینترنتی ثبت نام می شود، ضمن آن که مشتریان سایر محصولات هم می توانند در کنار روشهای عادی خرید، از روش اینترنتی استفاده کنند.

وی با تاكید بر این كه با فروش اینترنتی، خطای انسانی به میزان زیادی كاهش می یابد، گفت: با اجرای كامل این روش و كاهش فرایندهای فروش، به میزان زیادی در زمان و هزینه مشتریان صرفه جویی می شود.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تصریح كرد: سیستم ثبت نام و فروش اینترنتی محصولات این شركت از دو سال پیش راه اندازی شده و امید می رود در آینده مشتریان بیشتری از این سیستم برای ثبت نام خودرو خود استفاده كنند.

سرایی‌نیا افزود: در سیستم فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، مشتری بعد از ثبت نام، یك نمایندگی را معرفی می كند كه بتوانند خودرو و مدارك خود را از آن نمایندگی دریافت كند.

وی ادامه داد: با توجه به این كه فروش اینترنتی می تواند تا میزان زیادی به وقت مشتریان كمك كند، امیدواریم با فرهنگ سازی بهینه در آینده نزدیك تعداد بیشتری از محصولات خود را از این طریق، به فروش برسانیم.

نظر بینندگان
ناشناس
vote
۰
vote
۱۳۹۰/۰۳/۲۱
ما از ایران خودرو می خواهیم که رانا را هم به صورت اینترنتی پیش فروش کند. مثلا هر کد ملی فقط یک بار بتواند ثبت نام کند تا امکان فعالیت دلالان کم شود. یا راه حل دیگری که مانع این کار شود ارائه کنند
ابوذر ایمان طلب
vote
۰
vote
۱۳۹۰/۰۳/۲۱
مافقط در مورد واریز اینترنتی پول به حساب ایران خودرو نگران هستیم ایران خودرو چطور می تواند به خریداران اطمینان بیشتری بدهد/
!
!
!