سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۲ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
شرایط فروش فوری محصولات ایران‌خودرو+جدول
۱۰:۰۲ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
اجاره خودرو

شرایط فروش فوری محصولات ایران‌خودرو+جدول

پرشین خودرو: شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه تیرماه 94 به شرح جدول پیوست از روز دوشنبه مورخ یکم الی 31 تیرماه 94 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، در این بخشنامه امکان انتخاب کارت طلائی یک ستاره اختیاری برای خودروھای پژو 405 و پژو 206 ، با امتیاز 25% تخفیف فراھم می باشد. لذا مشتریان محترم در صورت تمایل به دریافت کارت طلائی، لازم است حین انجام مراحل ثبت نام نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.

 ھر گونه تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی، مالیات و ...) و ھمچنین تغییرات قیمتی ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نھادھای قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عھده مشتری خواھد بود.

شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبتنام اقدام کند. امکان انتخاب شرکت بیمه گر در زمان ثبت نام وجود دارد. تنظیم صلحنامه در این بخشنامه قابل اجرا نمی باشد. پس از انعقاد قرارداد، مشتری به ھیچ عنوان حق انصراف ندارد.

در صورت بروز ھرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادھا 18 درصد سالیانه (یک و نیم درصد ماھیانه)، جریمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواھد بود.

شرکت متعھد است در زمان ثبت نام، لیست اقلام و بھای آپشن ھای اختیاری را به مشتری ابلاغ نماید. بدیھی است در صورتی که (پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، بعلت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردھای اجباری، نصب تجھیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط مصوب شورای رقابت را خواھد داشت.

مبالغ ارائه شده بر اساس دستورالعمل ابلاغی شورای ملی رقابت می باشد.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت 12 روز دوشنبه مورخ 94/04/01 می باشد.

منبع: دنیای معدن

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران‌خودرو
نظر بینندگان
!
!
!