سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
فروش 40ماهه «جی5» با سود 15درصدی
۱۲:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
اجاره خودرو
همزمان با عید سعید غدیر خم آغاز شد؛

فروش 40ماهه «جی5» با سود 15درصدی

پرشین خودرو: کرمان موتور همزمان با عید سعید غدیر خم فروش اقساطی جی5 دنده ای و اتوماتیک را با سود 10 تا 15 درصد و با 16 تا 40 قسط ماهیانه آغاز کرد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از روابط عمومی کرمان موتور، در فروش اقساطی جی5 دنده ای خریداران با پرداخت 173 تا 221 میلیون ریال و پرداخت اقساط از 16 تا 40 ماه می توانند این خودرو را آبان ماه امسال تحویل بگیرند.
حداقل اقساط ماهانه 9میلیون و 270 هزار ریال و حداکثر 22 میلیون و 100 هزار ریال می باشد که سود اقساط در این نوع از فروش 10 تا 15 درصد درنظر گرفته شده است.
اما مشتریان برای خرید محصول جی5 اتوماتیک با پرداخت 205 تا 285 میلیون ریال که زمان تحویل خودرو نیز آبان ماه امسال اعلام شده است می توانند صاحب این خودرو شوند.
مدت زمان اقساط برای محصول اتوماتیک جی5 از 16 تا 40 ماه در نظر گرفته شده است که حداقل قسط ماهانه 26 میلیون و 450 هزار ریال و حداکثر 10 میلیون و 930هزار ریال می باشد. سود اقساط نیز 10 تا 15 درصد بسته به تعداد اقساط مورد نظر خریداران تعریف خواهد شد.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی  www.kermanmotor.ir مراجعه کنند.

برچسب ها:
کرمان موتور
نظر بینندگان
مهرداد
vote
۷
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۸
لطفا نخرید انبارها پرشده بزودی از دم قسط شروع می شود ان هم بدون بهره.
Ali
vote
۳
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۸
یعنی از سمند هم بدتر بود ؟؟؟؟
مهرزاد
vote
۱
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۸
آقا شما را به خدا بخرید تا پول ما كه انصراف دادیم را بدهند. با این كه در متن قرارداد صراحتا قید شده حداكثر طی 30 روز وجه انصرافی را پرداخت می كنند ولی در عمل می گویند منظور 30 روز كاری هست بعد هم گفتند 5 شنبه هم كاری حساب نمی شه !!! امروز چندین روز از 30 روزی كه 5 شنبه و جمعه و روز تعطیل هم نداره گذشته هنوز خبری نیست كه نیست. ضمناً طبق قرارداد از زمان انصراف سودی به ما نمی دهند ببینید با این همه پول انصرافی مردم چه حالی می كنند. من كه راضی نیستم حرام است.
حسین
vote
۴
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۸
شما یه کوچولو(3سال) دیگه صبر کن جی ام رو مجانی تحویلت میدن این که چیزی نیست
farhad
vote
۲
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۸
ماشینها رو دستشون مونده چاره ای جز اقساطی فروختن ندارن اوضاع بازار کساد ه ماشینهای اینها هم چینی بی کیفیت پس باید قسطی بدن تا فروش بره من اشتباه کردم j5 اتوماتیک خریدم بعدش سریع ردش کردم اینقدر مزخرف بود
!
!
!