کد خبر 109527
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

پرشین خودرو: پلیس راه کشور محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو ، پلیس راه کشور محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.

براساس اعلام پلیس راه کشور محدودیت‌های ترافیکی سه شنبه ۱۶ بهمن ماه تا سه شنبه ۲۳ بهمن ماه به شرح ذیل است:

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر روز سه شنبه تا ساعت ۰۷:۰۰ روز سه شنبه از محور‌های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محورتهران – سمنان – مشهد، قوچان – مشهد، سبزوار – مشهد و تربت حیدریه – مشهد و بالعکس ممنوع است، تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۰۰ روز چهارشنبه تا ساعت ۰۱:۰۰ بامداد روز پنجشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ روز چهارشنبه تا ساعت ۰۱:۰۰ بامداد روز پنجشنبه از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۰۰ روز پنجشنبه تا ساعت ۰۱:۰۰ بامداد روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ روز پنجشنبه تا ساعت ۰۱:۰۰ بامداد روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ روز شنبه تا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز یکشنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۰۰ روز شنبه ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز یکشنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ روز دوشنبه تا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز سه شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۰۰ روز دوشنبه ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز سه شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ روز شنبه تا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز یکشنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ روز شنبه تا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز یکشنبه از آب اسک به رودهن (محدوده مشا) بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ روز دوشنبه تا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز سه شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ روز دوشنبه تا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز سه شنبه از آب اسک به رودهن (محدوده مشا) بصورت یکطرفه خواهد بود.

محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثناء حاملین موادسوختی و یا فاسدشدنی از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

 

ترافیک

 


تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز کماکان ممنوع است.

تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز چهار شنبه و از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز‌های پنجشنبه، جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه و همچنین از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۱۲:۰۰ ظهر روز سه شنبه مورخ ۹۷/۱۱/۲۳ از محور هراز ممنوع است.

تردد تمامی تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه از باند جنوب به شمال محور فیروزکوه به قائم شهر ممنوع و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز دوشنبه از باند شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه ممنوع است.

تردد انواع تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز‌های پنجشنبه و دوشنبه مورخ‌های ۹۷/۱۱/۱۸ و ۹۷/۱۱/۲۲ در محور فوق ممنوع است.

تردد انواع تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز‌های پنجشنبه و دوشنبه مورخ‌های ۹۷/۱۱/۱۸ و ۹۷/۱۱/۲۲ در محور فوق ممنوع است.

تردد انواع تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز‌های پنجشنبه و دوشنبه در محور فوق ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز دوشنبه در محور فوق ممنوع بوده و مسیر جایگزین محور آزادراه ساوه است.

کد خبر 109527

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha