تست فنی محصولات جدید «چری» و «ام وی ام» در ایران + عکس

پرشین خودرو: اخیرا عکس هایی در فضای مجازی انتشار یافته که نشان می دهد شرکت مدیران خودرو ، محصولات جدیدی را با پوشش ویژه تحت آزمایش جاده ای قرار داده است.

به گزارش پرشین خودرو، با توجه به اینکه در شرایط فعلی بسیاری از برندها بازار ایران را ترک کرده اند، شرکت مدیران خودرو با ارائه مدل های جدید قصد دارد تا سهمی از بازار خودروهای وارداتی را از آن خود نماید و نشان دهد که با برنامه در بازار باقی خواهد ماند.

شنیده ها از مدیران خودرو حکایت از این دارد که خودروهای 315 با ظاهر تغییر یافته و گیربکس اتومات، ایکس 22 با موتور جدید، ایکس 33 با گیربکس و موتور جدید، ایکس 55 و همچنین تیگو8 و اکسید در این تست جاده ای در نواحی مختلف کشور حضور داشتند.

البته بنا بر گفته مسئولان مدیران خودرو، تست این خودروها به منظور ارائه حتمی به بازار ایران نمی باشد بلکه چری از ایران به عنوان یک مرکز مهم تست محصولات آینده خود با توجه به شرایط جغرافیائی و آب و هوایی استفاده می کند.

خودروهای نسل جدید چری به خوبی توان رقابت با خودروهای وارداتی را داشته و در صورت عرضه به بازار ایران می توانند بسیاری از مشتریان خودروهای وارداتی را به سمت خود جذب کنند.

 

کد خبر 116616

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha