کد خبر 127822
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
خودروی کمپ برقی فولکس رکورد زد

ون برقی فولکس واگن که برای کمپ زدن و سفرهای طولانی تولید شده با ثبت رکوردی ۷۵۰۰ کیلومتری در زمینه سفر به نقاط مختلف اروپا کارایی خود را نشان داد.

به گزارش پرشین خودرو، اگر چه تولید تجاری ون‌های برقی کمپ مدتی است آغاز شده، اما در مورد میزان کارایی آنها ابهاماتی وجود دارد. در عین حال آزمایش یکی از این ون ها برای انجام یک سفر واقعی در بزرگراه‌های اروپا و پیمودن مسیری ۷۵۰۰ کیلومتری از هانوفر آلمان تا شمالی ترین نقاط اروپا نشان داد که ون برقی ری وینگ فولکس واگن از کارایی لازم برخوردار است.


رانندگی این ون برعهده یک دانمارکی ۵۴ ساله به نام فرانک اشترهولتز بوده و وی می‌گوید از تجربه سفری طولانی با یک ون برقی از آلمان تا شمال نروژ کاملاً راضی است و به خصوص باتری این خودرو در شرایط آب و هوایی متفاوت عملکرد قابل قبولی داشته است.

وی می‌گوید برای تسهیل این سفر تغییراتی در تزئینات و امکانات داخلی ون یادشده انجام داده و از این طریق از وزن آن کاسته است. این ون دارای مبلمان و تخت تاشو، آشپزخانه با سینک، اجاق، یخچال، سیستم گرمایشی و میز ناهار است. یک صفحه فرمان لمسی سازگار با دستیار صوتی الکسا نیز در این خودروی ون وجود دارد.

منبع: مهر

کد خبر 127822

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha