فعالیت مرکز تعویض پلاک قزلحصار کرج از هفتم فروردین ماه

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز اعلام کرد که فعالیت مرکز تعویض پلاک خودرو قزلحصار کرج در سال آینده از هفتم فروردین ماه آغاز می شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، سرهنگ غلامعلی شرق روز پنجشنبه گفت : متقاضیان می توانند از روز شنبه هفتم فروردین ماه سال آینده از طریق اینترنت در ایام غیر تعطیل اقدام به دریافت نوبت کنند .

همچنین افراد متقاضی تعویض پلاک خودرو می توانند با مراجعه به سامانه راهور120 نسبت به دریافت برخط زمان شماره‌گذاری یا تعویض پلاک خودروی خود در همان روز یا برای چند روز بعد اقدام نمایند.

وی یادآورشد: برخی متقاضیان بدون توجه به نوبت درنظرگرفته شده زودتر از زمان مقرر به مرکز مراجعه می کنند که سبب ازدحام جمعیت خواهد شد.

شرق تاکید کرد: همچنین متقاضیان دریافت پلاک قبل از مراجعه حتما از کامل بودن مدارک درخواستی از سوی مرکز تعویض پلاک اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به نوبت گیری کنند.

وی گفت: روزانه به طور متوسط بین 500 الی 600 مورد تعویض پلاک در مرکز قزلحصار انجام می شود.

وی تاکید کرد: متقاضیان در صورت مراجعه به مرکز تعویض پلاک قزلحصار، نکات بهداشتی را رعایت کرده و همکاری لازم را با کارکنان آن مجموعه داشته باشند.

رییس راهنمایی ورانندگی البرز یادآورشد : استفاده از ماسک در این مرکز الزامی است و از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری خواهد شد.

کد خبر 130773

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha