خدمات نوروزی بزرگ‌ترین ناوگان امداد خودرویی کشور ادامه دارد

جشنواره خدمات نوروزی گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای تعطیلات نوروز، با تاکید بر ماندن در خانه و دریافت خدمات غیرحضوری آغاز شده و تا ۱۳ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش پرشین خودرو، این طرح به مدت ۱۶ روز تا پایان سیزدهم فروردین اجرا می‌شود و طی آن ۱۶۲۵ مرکز خدماتی ایساکو و ۱۸۶ نمایندگی ایران خودرو به صورت کشیک آماده ارایه خدمات به مشتریان این گروه صنعتی خواهند بود، هم‌زمان مرکز پاسخگویی به مشتریان امدادخودرو ایران نیز به صورت شبانه‌روز و در سه شیفت آماده ارایه خدمات به هم‌وطنان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت امداد خودرو ایران، مدیرعامل این شرکت در تشریح خدماتی که در امداد نوروزی ارایه می‌شود، گفت: ناوگان امدادی مجهز امداد خودرو ایران، شامل حدود ۱۴۴۰ خودروی امدادی، اتوکلیک (سرویس فوری در محل)، امداد پلاس، خودروبر، موتور سوار، پایگاه ثابت امدادی و کانکس در شهرها و جاده‌‌های کشور فعال خواهند بود.

عباس میرحسینی، در ادامه افزود: برای هم‌وطنانی که سفرهای ضروری خواهند داشت و یا به مناطق کم‌خطر سفر می‌کنند، پایگاه‌های ثابت امدادی در برخی از مسیرها و جاده‌ها به صورت شبانه‌روزی مستقر شده و آماده ارایه خدمات خواهند بود.

وی با اشاره به فعالیت امدادهای متفرقه در جاده‌های کشور گفت: دریافت خدمات از امدادهای متفرقه مخاطراتی از جمله استفاده از قطعات غیراستاندارد و دریافت هزینه‌های سنگین از امدادخواه به همراه دارد؛ بنابراین شرکت امداد خودرو ایران تلاش دارد در تمامی مسیرها، امکان دسترسی آسان و سریع به خدمات تضمین شده خود را برای همه هموطنان فراهم سازد.

مدیرعامل امداد خودرو ایران همچنین تاکید کرد: در طول جشنواره نوروزی ایران‌خودرو، ناوگان امدادی این شرکت علاوه بر خدمت‌رسانی به دارندگان محصولات ایران‌خودرو، در صورت نیاز و در حد امکان آمادگی دارد تا به دارندگان محصولات سایر شرکت‌های خودروسازی کشور نیز خدمات ارایه دهد.

گفتنی است، هموطنان می توانند از طریق شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰، وب سایت www.096440.com و همچنین اپلیکیشن ایساکو درخواست خدمات امدادی خود را ثبت کنند.

کد خبر 130799

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha