وقتی امدادگر امدادخودرو ایران جان جوانی را نجات می دهد!

امدادگر امدادخودرو ایران در حین امدادرسانی، جان امدادخواه را نجات داد.

به گزارش پرشین خودرو، 30 فروردین طی تماس تلفنی با مرکزتماس امدادخودرو ایران درخواست امدادی ثبت شد که در آن خودرو به دلیل برخورد با جدول قادر به حرکت نبود.

مجتبی سلیمی امدادگر این شرکت در حین امدادرسانی و حمل خودرو متوجه وضعیت نامساعد جسمانی امدادخواه شد و بلافاصله با اورژانس تهران تماس گرفت. وی با کمک تلفن همراه بیمار، خانواده این جوان 24 ساله را مطلع و خودرو را نیز با هماهنگی برادر بیمار به پارکینگ منتقل کرد.

سلیمی در تشریح روز حادثه گفت: خودرو به دلیل برخورد شدید با جدول، آسیب دیده و قادر به حرکت نبود. بنا به درخواست امدادخواه، امداد حمل ثبت و به محل اعزام شدم. خودرو را بهوسیله جک و چرخگیر به خودروبر متصل و به سمت مقصد در حال حرکت بودم که متوجه صدای بوق خودروی در حال حمل شدم. خودرو را در کنار خیابان متوقف و امدادخواه جوان راننده را بیحال در خودرو یافتم. بلافاصله با اورژانس تهران تماس گرفتم تا خود را به محل برسانند. در این حین، از طریق تلفن همراه بیمار، خانواده او را نیز در جریان قرار دادم.

 

ایران خودروامدادگر حمل امدادخودرو ایران ضمن تاکید بر مسئولیت اجتماعی امدادخودرو ایران، افزود: حرفه امدادگری، خدمت به مشتریان است و تنها به خودرو محدود نمی‌شود. گاه پیش می‌آید که مشتریان به دلیل تصادف و برخی حوادث حین رانندگی نیازمند کمک‌های اولیه نیز می‌شوند که بنا بر حس نوع‌دوستی و عمل به مسئولیت اجتماعی خود، ضمن تماس با اورژانس یا واحدهای امدادی و اعلام شرایط، آنها را در جریان قرار داده و درخواست امداد می‌کنیم.

گفتنی است با حضور اورژانس و خانواده امدادخواه، راننده جوان به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان پزشکی قرار گرفت. وی پس از بهبودی و ترخیص از بیمارستان در گفت‌و‌گو با ارتباطات این شرکت، از حضور به موقع و توجه امدادگر به وضعیت ایشان قدردانی کرد و گفت: عمر دوباره‌ام را مدیون این امدادگر عزیز هستم و امیدوارم در پناه خداوند همواره سلامت و موفق باشد.

هموطنان عزیز می‌توانند از طریق وب‌سایتwww.096440.com ، شماره سراسری 096440 و همچنین اپلیکیشن ایساکو درخواست خود را ثبت و از خدمات این شرکت بهره‌مند شوند.

کد خبر 131978

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha