برگزاری مسابقه گلف منحصر به فرد برای دارندگان Tiggo8Pro

باشگاه مشتریان فونیکس (FOWNIX) یک مسابقه گلف منحصر به فرد را برای مالکان Tiggo8Pro برگزار کرد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیران خودرو به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی خودروسازی در بازار ایران همواره در تلاش بوده تا ارتباط نزدیک و مثبت با مشتریان خود برقرار کند. باشگاه مشتریان فونیکس (Fownix) که یک برند لوکس متعلق به مدیران خودرو می باشد، اخیرا یک «مسابقه گلف» منحصر به فرد برای دارندگان Tiggo8Pro برگزار کرده است.

 

مسابقه گلف منحصر به فرد برای دارندگان Tiggo8Pro


مراسمی که در دو بخش صبح و ظهر روز پنجشنبه شش مرداد 1401 برگزار شد. در بخش اول که در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد، مشتریان از ساعت 9 صبح وارد محوطه شدند و به گرمی مورد استقبال مدیران ارشد ایرانی و چینی مجموعه قرار گرفتند. سپس مشتریان بر اساس خانواده و تیم گروه بندی شدند و رقابت به طور رسمی آغاز شد.

 

مسابقه گلف منحصر به فرد برای دارندگان Tiggo8Pro


پس از پایان مسابقه شاهد یک کارناوال در خیابان های تهران بودیم، کارناوالی که از مبدأ مجموعه انقلاب تا مقصد رستوران شاندیز جردن برگزار شد، که در آن ده ها TIGGO8Pro زیبایی این شاسی بلند لوکس را در خیابان های تهران به نمایش گذاشتند.

 

مسابقه گلف منحصر به فرد برای دارندگان Tiggo8Pro


در مراسم اهدای جوایز، جک لی مدیر عامل شرکت مدیران خودرو، ابتدا از اعتماد و حمایت مشتریان از برند فونیکس (FOWNIX) تشکر کرد و شخصاً جایزه را به برندگان مسابقات اهدا کرد. از نظر بسیاری از مشتریان، این مراسم، مراسم شاد و مفرح بود که نشان داد مالکان این خودرو از انتخاب Tiggo8Proبسیار خوشحال هستند.

 Tiggo8pro به عنوان پیشرفته ترین SUV لوکس مونتاژی در بازار ایران، دارای چندین سیستم کمک راننده پیشرفته از جمله AEB، ACC و BSD است. با توجه به عملکرد فوق العاده Tiggo8pro در مقایسه با خودروهایی همچون سانتافه، تویوتا RAV4 و سایر خودرو های کره ای و ژاپنی در بازار ایران، به همراه شبکه خدمات پس از فروش گسترده و گارانتی هفت ساله (یا 200000 کیلومتر) و 10 سرویس دوره ای رایگان برای این خودرو، به همراه توسعه خدمات باشگاه مشتریان شرکت مدیران خودرو شاهد گسترش بازار این خودروی لوکس خواهیم بود.

 

مسابقه گلف منحصر به فرد برای دارندگان Tiggo8Pro


طی سال گذشته و سال جاری هدف اصلی باشگاه مشتریان مدیران خودرو جلب رضایت حداکثری مشتریان بوده است. در آینده طبق برنامه ریزی استراتژیک و کلان شرکت، باشگاه مشتریان رویدادهای بیشتری را در شهرهای بزرگ سراسر کشور برگزار خواهد کرد تا روابط مستقیم خود را با مشتریان گسترش دهد.

کد خبر 138638

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha