خط و نشان سایپا برای رقبا در نمایشگاه خودرو مشهد

گروه خودروسازی سایپا که در تلاش است تا حضور و بروزی پر قدرت به منظور مشتری مداری و افزایش رضایت مشتریان خود در سراسر کشور داشته باشد، بزرگ‌ترین سالن بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد را به خود اختصاص داد.

به گزارش پرشین خودرو، گروه خودروسازی سایپا که این روزها به واسطه محصول جدید چانگان به صدر اخبار خودرویی بازگشته است از اصلی‌ترین شرکت‌های حاضر در بیست و دومین نمایشگاه خودرو مشهد خواهد بود.

گروه خودروسازی سایپا پس از حضور در نمایشگاه خودرو شیراز در حالی به مشهد خواهد رفت که تولید و عرضه چانگان یونی-تی را به صورت جدی پیگیری می‌کند.

سایپا در نمایشگاه خودرو مشهد سالن چهار هزار متری عطار را به خود اختصاص داده است که نشان از فعالیت گسترده در این رویداد مهم خودرویی کشور دارد.

با توجه به حضور پرقدرت در نمایشگاه مشهد انتظار می‌رود تا گروه خودروسازی سایپا با شرکت های سایپا، پارس خودرو، زامیاد، سایپا دیزل، سایپا یدک، ستکو، رایان سایپا، ایندامین، خدمات فنی رنا، فنر سازی زر، رادیاتور ایران و ... به عنوان زیرمجموعه‌های این گروه در مشهد حاضر شود و دستاوردهای خود را به نمایش عمومی بگذارد.

گروه خودروسازی سایپا در سالن عطار بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد در روزهای 9 تا 12 شهریورماه امسال و از ساعت 16 تا 22 شب میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود.

کد خبر 138710

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha