کد خبر 139980
۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲
 وضعیت جوی پایتخت طی ۵ روز آینده

اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان طی پنج روز آینده را آسمانی نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات مه و بارش برف و باران پیش‌بینی کرد.

به گزارش پرشین خودرو، براساس آخرین نقشه‌ها و مدل‌های پیشیابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات (به‌ویژه از شنبه شب تا روز دوشنبه) همراه با بارش باران و وزش باد و در ارتفاعات مه و بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود.

از امروز تا فردا شب به دلیل پایداری نسبی جو و عدم وزش باد و بارش موثر در مناطق پرتردد شهری در بعضی ساعات افزایش نسبی غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است. همچنین تا روز دوشنبه (به ویژه یکشنبه و دوشنبه) کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا (۱۲ آذرماه) نیمه ابری تا ابری همراه با غبار رقیق با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتی‌گراد و در روز یکشنبه (۱۳ آذرماه) ابری و مه رقیق در بعضی ساعت‌ها بارش باران و وزش باد با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۹ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

براساس اعلام اداره کل استان تهران، ایستگاه آبعلی با کمینه دمای ۱- درجه سانتی‌گراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

کد خبر 139980

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha