مدیرعامل گروه بهمن خبر داد:

معطلی اتوبوس های گروه بهمن در گمرک!

اسنا، نیاز به اتوبوس 18متری دوکابین را برطرف می‌کند
کد خبر 141854
۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۶
معطلی اتوبوس های گروه بهمن در گمرک!

مدیرعامل گروه بهمن گفت: به دلیل برخی مسائل بوروکراتیک تعدادی از اتوبوس‌های ما در گمرک معطل مانده است.

به گزارش پرشین خودرو، بیوک علیمرادلو، با بیان این مطلب در خصوص توانایی گروه بهمن در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران گفت: بنگاه‌های صنعتی، وزارت صمت و شهرداری‌ها می‌توانند همراستا با یکدیگر گام بردارند. وزارت صمت و شهرداری‌ها باید به خودروسازان فشار بیاورند تا تولید وسایل حمل و نقل عمومی افزایش پیدا کند آنها باید از خودروسازان بخواهند که تولید خود را افزایش دهند.
وی در خصوص موانع افزایش تولید اتوبوس‌های شهری افزود: به دلیل وجود برخی مسائل بوروکراتیک تعدادی از اتوبوس‌های ما در گمرک معطل مانده است و این مشکلات تحویل اتوبوس‌ها را به تاخیر می‌اندازد.
مدیرعامل گروه بهمن یادآور شد: شان و منزلت مردم ایران، حمل و نقل عمومی با کیفیت است. ما در گروه بهمن، هرگز از استانداردهای کیفی خود کوتاه نمی‌‎آییم. 
علیمرادلو در همین رابطه افزود: در پروژه BRT مطالعات زیادی انجام و نیازمندی‌های شهر تهران در اتوبوس‌های دوکابین و حتی سه کابین شناسایی شده است.
به تازگی نیز جلیل هاشمی مدیرعامل شرکت اتوبوس سازی اسنا – از شرکت‌های تابعه گروه بهمن- از امضا موافقتنامه ساخت دو هزار دستگاه اتوبوس شهری با شهرداری تهران خبر داد.
به گفته وی این اتوبوس‌ها 12 متری و 18 متری خواهند بود که قابلیت خدمت رسانی در خطوط ویژهBRT  و معابر عمومی شهر تهران را خواهند داشت. اتوبوس‌های این موافقتنامه طی دو سال تحویل می‌شوند.
هاشمی درباره تلاش‌های فنی این شرکت به منظور کاهش آلودگی هوای تهران و سایر شهرهای ایران گفت: اتوبوس‌های 12 متری و 18 متری تولیدی اسنا استاندارد یورو 5EEV دارند و در مقایسه با اتوبوس‌هایی که اکنون در تهران تردد دارند، آلودگی به مراتب کمتری دارند.
این مدیر گروه بهمن در ادامه تاکید کرد: چنانچه مراحل مقدماتی این توافق به تاخیر نیافتاد، شهروندان تهرانی تا نیمه 1402 اولین سری این محصولات را استفاده خواهند کرد.
هاشمی در ادامه یادآور شد: اتوبوس‌های شهری اسنا، امکانات رفاهی ارزشمندی برای راننده و مسافران خود دارد که اطمینان داریم، رضایتمندی شهروندان را در مقایسه با اتوبوس‌های فعلی به همراه دارد.
وی در همین رابطه افزود: امیدواریم بتوانیم محصولی در شان مردم ایران و شهروندان تهرانی تولید کنیم تا هم رضایت شهروندان را جلب کرده باشیم و هم گرهی از گره‌های ترافیکی شهر باز شده باشد.
مدیرعامل اسنا بیان کرد: اتوبوس‌های دو کابین تولیدی اسنا، محصولاتی به روز و مدرن هستند. برای ساخت این محصول، نیازسنجی و مطالعات طولانی مدت انجام شده تا اشکالات و نواقص برطرف شود. وی خاطرنشان کرد: این اتوبوس‌های دوکابین با پنج در طراحی شده که از هر دو طرف باز می‌شوند. بنابراین در تمامی خطوط قابل استفاده هستند، در حالیکه این نقص در اتوبوس‌های فعلی وجود دارد.
کد خبر 141854

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha