بیش از ۳۵۰۰ اکیپ امدادی فعال در سراسر ایران فعالیت دارند

امداد خودرو سایپا در طرح خدمات و امداد نوروزی سال 1402، حدود 80 هزار کیلومتر از محورهای مهم کشور را تحت پوشش خدمات امدادی قرار داده است.

به گزارش پرشین خودرو، کامبیز قلی زاده مدیرعامل شرکت امدادخودروسایپا، با اعلام این خبر گفت: در این طرح که از 24 اسفند ماه سال 1401 شروع و تا 14 فروردین ماه سال 1402 ادامه دارد تمامی جاده و محور های مهم کشور خصوصا مسیرهای منتهی به شهرهای زیارتی و سیاحتی تحت پوشش خدمات امدادگران، خدمت رسانان و تعمیرکاران شرکت امدادخودروسایپا و نمایندگی های مجاز سایپا قرار می گیرد.

وی افزود: در طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا که امسال با تدبیر مدیران عامل شرکت های سایپا و ایران خودرو به صورت مشترک برگزار شد بیش از 3 هزار و 500  ناوگان امدادی دو شرکت به صورت کشیک و 32 پایگاه ثابت شبانه روزی در سراسر ایران پهناور فعالیت دارند.

قلی زاده، استفاده از ظرفیت های شبکه دو شرکت را ارزشمند دانست و گفت: با مطالعات گسترده ای که برای تحلیل شبکه خدمات امدادی صورت گرفته چیدمان پایگاه های ثابت و سیار استقراری به نحوی است که در کوتاه ترین زمان خدمات امدادی به امداد خواهان ارائه می شود.

مدیرعامل امداد خودرو سایپا گفت: تجربه ارائه 42 سال خدمات امدادی به ما کمک کرده است که جهت افزایش رضایت مشتریان و کاهش زمان انتظار دریافت خدمات امدادی به هموطنان موفقیت های بیشتری کسب کنیم؛ در این راستا آموزش های فنی گسترده به امدادگران، افزایش گروه های کنترل و نظارت، استاندارد سازی استقرار پایگاه های امدادی، استفاده از روش های نوین ارتباطی با مخاطب و نصب سیستم های هوشمند بر روی ناوگان خدمات امدادی با موفقیت انجام شده است.

امداد خودرو سایپا

قلی زاده به نظارت دقیق حضوری و سیستمی بر خدمات ارایه شده توسط ناوگان امدادخودرو در مسیرهای مواصلاتی سراسر کشور و نمایندگی‌های مجاز اشاره کرد و گفت: این پایش‌ها که همواره انجام می شود در زمان  برگزاری طرح خدمات و امداد نوروزی به منظور رفاه حال هموطنان با دقتی مضاعف انجام خواهد شد.

شماره سراسری 096550 و وب سایت www.emdadsaipa.ir  آماده ارائه خدمات خودرویی به مشتریان و هموطنان در هر ساعت از شبانه روز است. ابزارک امداد خودرو سایپا تصویرابزارک امداد خودرو سایپا تصویر

کد خبر 142232

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha