کلاهبرداری 44 میلیارد ریالی به بهانه خرید خودرو در اردکان

پرشین خودرو: فرمانده انتظامی اردکان از دستگیری فردی خبر داد که با وعده های دروغین و مانورهای متقلبانه دست به کلاهبرداری 44 میلیارد ریالی از شهروندان این شهرستان زده بود.

به گزارش«پرشین خودرو»،  سرهنگ سید رضا صادقیان گفت: با توجه به شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با وعده های دروغین و مانورهای متقلبانه مبالغ هنگفتی را از آنها کلاهبرداری کرده است بررسی موضوع به کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان اردکان سپرده شد.
وی ادامه داد: تحقیقات ماموران پلیس نشانگر این بود که متهم با معرفی خود به مالباختگان با عنوان فردی با نفوذ و صاحب منصب در دستگاه های دولتی به بهانه خرید خودرو با قیمت مناسب دست به این کلاهبرداری زده است.
فرمانده انتظامی اردکان افزود: کارآگاهان پلیس با انجام کار اطلاعاتی مخفیگاه متهم را در یکی دیگر از استان ها شناسایی و ضمن اخذ نیابت قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
صادقیان خاطرنشان کرد: متهم در مواجهه با مستندات موجود به کلاهبرداری از شهروندان به بهانه های واهی از جمله خرید خودرو در یزد و تهران اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی اردکان در خاتمه با بیان اینکه تحقیقات بیشتر برای شناسایی مالباختگان این پرونده ادامه دارد، خاطرنشان کرد: شهروندان برای انجام امورات روزمره خود راهکارهای قانونی را پیش گرفته تا در دام افراد کلاهبردار گرفتار نشوند.
اردکان در 60 کیلومتری یزد قرار دارد.

منبع: ایرنا

کد خبر 65474

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha