کد خبر 70803
۱۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
خدمت ویژه حمل ونقل درون شهری برای مسافران قطار

پرشین خودرو: در راستای ارائه خدمات بهتر به مسافران قطار، برای نخستین بار در کشور خدمات با تسهیلات ویژه جابه جایی مسافران قطارهای رجا از در منزل تا ایستگاه های تهران انجام می شود.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: این خدمت با تسهیلات ویژه که بر اساس توافقات انجام شده با یکی از شرکت های حمل ونقل درون شهری ارائه می شود به عنوان خدمات ویژه و مکمل حمل مسافر به هموطنان عزیز در تهران و کرج است.

بر اساس تفاهم صورت گرفته بین شرکت رجا و این شرکت حمل و نقل درون شهری، مسافران قطارهای این شرکت از تاریخ 16 فروردین 96 به بعد برای مدت ۱۵ روز قادر خواهند بود سفر درون شهری خود را در تهران با اسنپ و سفر برون شهری خود را با قطارهای رجا انجام دهند.

روابط عمومی رجا افزود: افرادی که متقاضی استفاده از قطارهای این شرکت و استفاده از خدمات این شرکت حمل و نقل درون شهری هستند، در بازه زمانی اعلام شده از تخفیفات ویژه تا سقف 50 درصد (از مبدأ یا به مقصد ایستگاه راه آهن تهران) بهره‌مند می‌شوند.

این تخفیفات در مرحله نخست برای مسافران قطارهای با مبدا تهران به مقصد شهرهای مشهد، اصفهان و شیراز و یا بالعکس قابل استفاده خواهد بود و در صورت استقبال از این طرح و موفقیت آمیز بودن آن تمدید خواهد شد.

 

کد خبر 70803

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha