کد خبر 70809
۱۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
خدمت ویژه حمل ونقل درون شهری مسافران قطارهای رجا

پرشین خودرو: نخستین بار در کشور خدمات با تسهیلات ویژه جابه جایی مسافران شرکت قطارهای رجا از درب منزل تا ایستگاه های تهران انجام می شود.

به گزارش پرشین خودرو، روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: این خدمت با تسهیلات ویژه که بر اساس توافقات انجام شده با یکی از شرکت های حمل ونقل درون شهری (اسنپ) ارائه می شود به عنوان خدمات ویژه و مکمل حمل مسافر به هموطنان عزیز در تهران و کرج است.
بر اساس تفاهم شرکت رجا و این شرکت حمل و نقل درون شهری (اسنپ)، مسافران قطارهای این شرکت از فردا 16 فروردین به بعد برای مدت 15 روز قادر خواهند بود سفر درون شهری خود را در تهران با اسنپ و سفر برون شهری خود را با قطارهای رجا انجام دهند.

روابط عمومی رجا افزود : افرادی که متقاضی استفاده از قطارهای این شرکت و استفاده از خدمات این شرکت حمل و نقل درون شهری (اسنپ) هستند، در بازه زمانی اعلام شده از تخفیف ویژه تا سقف 50 درصد (از مبدأ یا به مقصد ایستگاه راه آهن تهران) بهره مند می شوند.

این تخفیف در مرحله نخست برای مسافران قطارهای با مبدا تهران به مقصد شهرهای مشهد، اصفهان و شیراز و یا بالعکس قابل استفاده خواهد بود و در صورت استقبال از این طرح و موفقیت آمیز بودن آن تمدید خواهد شد.

سامانه ارتباط با مشتریان و فروش بلیت شرکت رجا با شماره 1539 (از تهران) و 88347073 -021 (از شهرستان) و مرکز پشتیبانی این شرکت حمل و نقل درون شهری (اسنپ) نیز به شماره 48849000 به صورت شبانه روزی در خدمت مسافران محترم است.

واحدمرکزی خبر
کد خبر 70809

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha