کد خبر 87609
۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
دستگیری باند ۷ نفره سارقان خودرو

پرشین خودرو:رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از انهدام باند ۷ نفره سارقان خودرو و لوازم داخلی آن خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ رضا بستو با بیان این مطلب گفت: با افزایش سرقت خودرو و لوازم داخلی آن در سطح حوزه کلانتری ۱۳۱ شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت و با دستگیری تعدادی از اعضای باند ۷ نفره، پیگیری و تعقیب متهمان اصلی به پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت محول شد.

وی تصریح کرد: با تلاش ماموران و تحقیقات فنی پلیسی، یکی از سارقان اصلی توسط ماموران پایگاه هفتم پلیس آگاهی دستگیر شد و به دنبال آن، مخفیگاه سارقان شناسایی و تیمی از ماموران تخصصی کلانتری ۱۳۱ شهر ری دستگیری متهمان را در دستور کار قرار دادند؛ به دنبال آن نیز متهم بعدی به دام افتاد. متهم در بازجویی های فنی به ۲۰۰ فقره سرقت لوازم داخلی خودرو و ۵۰ فقره سرقت خودرو، اقرار و اظهار کرد به مدت ۲ سال است با همکاری ۷ همدستش از جمله برادرش، مشغول به سرقت خودرو و لوازم داخلی آن بوده است.

سرهنگ بستو با اشاره به اینکه متهم در بازجویی انجام شده معترف شد که خودروهای سرقتی را پس از سرقت، به محل خلوت و متروکی منتقل و پس از بازکردن لوازم داخل آن، در همان محل، رها می کردند؛ تصریح کرد: متهمان در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفتند.

کد خبر 87609

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha