عرضه بلیت قطار‌های رجا برای محرم و صفر

عرضه بلیت قطار‌های مسافری رجا برای بازه زمانی اول شهریور تا 30 مهر، مصادف با ایام محرم و صفر، از ساعت 10 صبح فردا, 21 مرداد ماه جاری آغاز می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر گفت: فروش بلیت قطار‌های مسافری رجا از ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه ۲۱ مرداد ماه به صورت همزمان اینترنتی و اپلیکیشن‌ها، ۱۵۳۹ و فروش حضوری از طریق همه مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور انجام می‌شود.

رضا عصاری افزود: هم‌وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر همچنین دریافت برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و از سراسر کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کرده یا به پایگاه اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند.

 

بلیت قطار

 

وی در خصوص سفر با قطار‌ها رجا در شرایط کرونایی گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت اقدامات متعددی را در راستای سفر هوشمند (سفر+سلامت) با انجام شیوه نامه‌های بهداشتی اعم از: کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضد عفونی کردن قطار‌ها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یکبار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی در قطارها، ارائه ماسک به مسافران، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطار‌ها و ... آغاز و اجرایی کرده است.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا ضمن اطمینان خاطر به هموطنانی که نیاز به سفر با قطار‌های رجا را دارند در جهت رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از سوی این شرکت، از آنان درخواست کرد: با زدن ماسک و رعایت نکات بهداشتی اعلام شده از سوی مسئولان وزارت بهداشت و همکاران ما در داخل قطار، هم به سلامت خود و هم سلامت کارکنان قطار که خدمتگزاران آنان هستند، کمک کنند.

کد خبر 125103

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha