کد خبر 130091
۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
ایلان ماسک اعتراف کرد!

ایلان ماسک به وجود ایراد در خودرو‌های تسلا اعتراف کرد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیر عامل شرکت خودروسازی تسلا اعتراف کرده است که کیفیت خودرو‌های این شرکت در زمان افزایش گسترده تولید کاهش یافته و ایراد‌هایی در آن مشاهده شده است.

ایلان ماسک در مصاحبه‌ای با «سندی مونرو»، تحلیلگر صنعت خودرو گفت: تسلا در اواخر سال ۲۰۲۰ به سرعت ساخت ماشین خود افزود و این مسئله به گونه‌ای بود که رنگ خودرو‌ها خراب و دچار ایراد شد.

تسلا انتقادات زیادی را در مورد نقص تولید و کیفیت اتومبیل‌های خود دریافت کرده است، خصوصاً پس از اینکه ساخت خودرو‌های خود را در مقادیر نسبتاً زیاد با مدل ۳ و مدل Y آغاز کرد.

ماسک در اوایل ماه جاری در مصاحبه‌ای گفت: ما برای انجام مراحل تولید مدتی زمان صرف کردیم و دوستان از من سوال می‌کنند چه زمانی باید تسلا بخرم؟ به آن‌ها می‌گویم: یا در ابتدای کار آن را خریداری کنید یا زمانی که تولید به ثبات رسید.

او افزود: در این سطح تولید و قرار گرفتن در موقعیت صعودی و درست کردن همه چیز با جزئیات کوچک بسیار دشوار است.

مونرو سوال کرد که چرا در مدل ۳ جدید مشکلات رنگ وجود دارد، در حالی که ماشین دیگری که یک ماه بعد ساخته شد بهتر بود و ماسک پاسخ داد که تسلا در پایان سال گذشته، حتی در ماه دسامبر، کیفیت رنگ را بهبود داده است.

در حالی که خودروی مدل ۳ اکنون بیش از سه سال عمر دارد، تسلا بیشتر سال ۲۰۲۰ را صرف دستیابی به هدفی بلند پروازانه که ماسک برای فروش ۵۰۰۰۰۰ اتومبیل تعیین کرده بود، صرف کرد و به نظر می‌رسد این هدف منجر به مشکلات کیفیتی در حوزه رنگ خودرو‌ها شده است.

ایلان ماسک گفت: یکی از اتفاقاتی که هنگام افزایش تولید در حال رخ دادن بود این بود که لزوماً رنگ به اندازه کافی خشک نشده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کد خبر 130091

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha