اولین حضور فردا موتورز در نمایشگاه خودروی تهران

گروه صنعتی فردا، همزمان در اولین حضور خود در نمایشگاه خودرو تهران با خانواده ای از محصولات سواری و تجاری حضور خواهد داشت.

به گزارش پرشین خودرو، فرداموتورز كه در سال گذشته 2 محصول جدید را به بازار خودرو عرضه كرده است، در جدیدترین نیز نمایشگاه خودرو تهران با سبد كامل محصولات خود حضور خواهد داشت. علاوه بر این، دیگر برندهای گروه صنعتی فردا در حوزه ماشین آلات و خودروهای تجاری و قطعات نیز در شهر آفتاب حضور خواهند داشت.

فردا دیزل، تولید و عرضه كننده ماشین آلات سنگین و تجاری، دیگر عضو خانواده گروه صنعتی فردا، در اولین حضور خود در عرصه نمایشگاه ها، با محصولاتی نظیر لودر و كامیونت به استقبال مخاطبان می رود. شرکت تأمین قطعات فردا نیز كه در سال 1400 با هدف تأمین و داخلی سازی قطعات خودرویی ، تجاری و ماشین آلات راه سازی فعالیت خود را آغاز کرده، دیگر عضو این خانواده است كه در نمایشگاه حاضر خواهد شد.

محمدرضا آریان نژاد، مدیر بازاریابی این شركت ، با اشاره به تجربه های خوبی كه این گروه خودرویی طی سالهای گذشته با برگزاری رویدادهای متنوع در تعامل با مخاطبان خود به دست آورده، گفت: علاقمندان محصولات فردا موتورز در نمایشگاه خودرو تهران می توانند علاوه بر ملاقات نزدیك با این خودروها، از امكان تست آن ها نیز بهره برده و توانمندی محصولات فردا موتورز را بسنجند.

او افزود: علاوه بر برنامه های خاص فردا موتورز برای نمایشگاه خودرو تهران، مخاطبان برند ما می‌توانند منتظر شگفتانه گروه صنعتی فردا در این رویداد نیز باشند!

برای بازدید محصولات گروه صنعتی فردا می‌توانید از تاریخ 27 لغایت 30 اردیبهشت ماه به سالن A5 مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب مراجعه بفرمایید.

کد خبر 137877

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha