اعلام دلیل کندی های سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

در اواسط روز سوم فعالیت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، متاسفانه به‌ دلیل عوامل بیرونی و خارج از اختیارات متخصصان شرکت مگا، سایت سامانه با کندی‌هایی روبرو شد!

به گزارش پرشین خودرو، شرکت مگا متولی پیاده سازی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در بیانیه ای اعلام کرد:

" سامانه یکپارچه تخصیص خودرو (https://sale.iranecar.com) از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ فعالیت خود را آغاز کرد و تا کنون میزبان میلیون‌ها نفر از متقاضیان خرید خودرو در سراسر کشور بوده است.

در اواسط روز سوم فعالیت (سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱)، متاسفانه به‌دلیل عوامل بیرونی و خارج از اختیارات متخصصان شرکت مگا، سایت سامانه با کندی‌هایی روبرو شد. تلاش ۲۴ ساعته متخصصان شرکت مگا در نهایت نتیجه داد و از صبح روز بعد، سایت به حالت سابق بازگشت و تا کنون مشغول ارائه خدمات به کاربران محترم بوده است.

در حال حاضر، متقاضیان ثبت‌نام در قرعه‌کشی خودرو به‌ راحتی می‌توانند فرآیند ثبت‌نام خودرو مورد نظر خود را جهت شرکت در قرعه‌کشی انجام دهند، هرچند بر این باوریم که سایت تا ارائه خدمات در شان هموطنان عزیز، راهی طولانی در پیش دارد.

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به‌خاطر کاستی‌های به وجود آمده که ناشی از محدودیت زمانی و دامنه وسیع فعالیت‌های اجرایی مورد نیاز بوده است، از کاربران محترم عذرخواهی می‌کند.
 

کد خبر 137976

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha