گردهمایی فولکس واگن های ایران در 6 استان کشور

فولکس واگن های ایران برای هشتیمن بار با تلاش انجمن وسیله های نقلیه تاریخی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همزمان در شش استان کشور گردهم آمدند.

به گزارش پرشین خودرو، این گردهمایی روز جمعه 30 اردیبهشت 1401 به صورت همزمان در مجموعه فرهنگی تجاری ایران مال در تهران، مجموعه تاریخی ارگ کریمخان در شیراز، مرکز تجاری سیتی سنتر در اصفهان، هتل هما در شهر مقدس مشهد، هتل صفاییه در یزد و موزه خودروهای کلاسیک تبریز، برگزار شد.

 

گردهمایی فولکس واگن های ایران


در این رویداد که با استقبال علاقه مندان به فعالیت های اتومبیلرانی به ویژه خودروهای تاریخی و محصولات گروه خودروسازی فولکس واگن رو به رو شد، بیش از 500 دستگاه انواع خودروهای تاریخی فولکس شامل فولکس بیتل (قورباغه ای)، ترسپورتر، ون، گلف، پاسات، استیشن و نسل جدید خودروهای شرکت فولکس واگن، در تهران حضور داشتند. در اصفهان نیز 90 دستگاه، در شیراز 80 دستگاه، در مشهد 50 دستگاه، در یزد 35 دستگاه و در تبریز هم 45 دستگاه خودرو گردهم آمدند.

 

گردهمایی فولکس واگن های ایران


توسعه فعالیت‌های اتومبیلرانی در کشور، شناسایی و صیانت از وسیله های نقلیه تاریخی و کلاسیک، معرفی خودروهای تاریخی به عنوان بخشی از ظرفیت های میراث فرهنگی - صنعتی کشور و ایجاد شور و نشاط اجتماعی از مهمترین اهداف برگزاری این گردهمایی است.

 

گردهمایی فولکس واگن های ایران

 

گردهمایی فولکس واگن های ایران

کد خبر 137979

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha