تحویل به موقع محصول اولویت اصلی مکث موتور

عضو هیات مدیره مکث موتور گفت: مکث موتور همانند سایر اعضای خانواده ماموت ایفای به موقع تعهدات خود نسبت به مشتریان را ارجح می‌داند و همواره این موضوع را در اولویت برنامه ریزی های فروش خود قرار داده و حساسیت بالایی در خصوص تحویل به موقع خودرو ها به مشتریان قائل است.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت مکث موتور به تازگی شرایط فروش جدیدی را برای پیکاپ کلوت اعلام کرده که بر اساس آن مشتریان بدون قرعه کشی و تنها با ۲۵۰ میلیون تومان پیش پرداخت می توانند مالک این خودرو شوند و موعد تحویل نیز ۹۰ روز کاری اعلام شده است.


شرکت مکث موتور به تازگی شرایط فروش جدیدی را برای پیکاپ کلوت اعلام کرده که بر اساس آن مشتریان بدون قرعه کشی و تنها با 250 میلیون تومان پیش پرداخت می توانند مالک این خودرو شوند و موعد تحویل نیز 90 روز کاری اعلام شده است.


جذابیت شرایط فروش پیکاپ کلوت در کنار مشکلاتی که توسط برخی خودروسازان طی سال های اخیر درزمینه تحویل بوجود آمده این سوال را برای برخی مشتریان بوجود آورده که آیا تحویل این خودرو در موعدد مقرر انجام خواهد شد؟
هادی ملکان عضو هیات مدیره مکث موتور گفت: ما از زمان آغاز فروش پیکاپ کلوت تا کنون سه مرحله تحویل داشتیم که دو مرحله آن حتی زودتر از موعد مقرر بوده و تا کنون هیچ تاخیری در تحویل خودروها وجود نداشته و در جدیدترین شرایط ثبت نام کلوت نیز برنامه ریزی و سخت گیری هایی را در دستور کار قرار داده ایم تا خودروها دقیقا در موعد مقرر 90 روز کاری تحویل مشتریان شود.

 

هادی ملکان


ملکان درادامه گفت: مکث موتور نیز همانند سایر اعضای خانوادت بزرگ ماموت و با سابقه ی روشنی که این گروه در ایفای کامل و به موقع تعهدات خود نسبت به مشتریان دارد ؛ همواره این موضوع را در اولویت برنامه ریزی های فروش خود قرار داده و حساسیت بالایی در خصوص تحویل به موقع خودرو ها به مشتریان قائل است.


کلوت پیکاپ دو دیفرانسیل مجهز به پیشرانه 2.4 لیتری توربوشارژ میتسوبیشی است که حداکثر توان آن به 215 اسب بخار و حداکثر گشتاورش به 320 نیوتون متر می رسد و انتقال قدرت به هر 4 چرخ در این خودرو از طریق گیربکس 6 سرعته دستی صورت می گیرد و علاوه بر آن به امکاناتی نظیر سیستم کنترل الکترونیکی پایداری، قفل دیفرانسیل مکانیکی، پوشش ضدخش در محفظه بار،؛ تنظیم برقی صندلی راننده، کنترل های روز فرمان و ورود بدون کلید مجهز شده است.

کد خبر 138293

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha