تأمین قطعات از تولید کنندگان داخلی در اولویت قرار دارد

سازمان خدمات پس از فروش سایپا با برنامه‌ریزی‌های دقیق و تلاش مستمر، ضمن افزایش سرعت تأمین قطعات یدكی، موفق شد آمار خودروهای متوقف در نمایندگی‌ها را كاهش دهد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل سایپایدك، با بیان این مطلب گفت: در پی فرمایشات مقام معظم رهبری و تاكید ویژه ایشان بر افزایش كیفیت خودروهای داخلی، با برگزاری نشست‌های عملیاتی و راهبردی برای افزایش رضایت مشتریان و تأمین به موقع قطعات یدكی، آمار خودروهای متوقف در نمایندگی‌ها با كاهش مواجه شده كه رضایت مشتریان از خدمات نمایندگی‌ها را به دنبال دارد.

سید محمدرضا موسوی افزود: با توجه به سیاست‌های مدیرعامل گروه سایپا و تلاش كاركنان مبنی بر استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای تامین به موقع قطعات و همچنین برنامه‌های تدوین شده در سایپایدك برای افزایش كیفیت خدمات، ظرفیت پذیرش نمایندگی‌های مجاز افزایش یافته است كه این امر بیانگر رویكرد مثبت مشتریان به اقدامات سازمان خدمات پس از فروش سایپا است.

وی تاكید كرد: شرکت سایپایدک به عنوان متولی ارائه خدمات پس از فروش به خودروهای سواری گروه سایپا، تأمین و تحویل به موقع قطعات یدکی را به عنوان یکی از اهداف مهم خود در زمینه بازرگانی تعریف کرده است و با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با تأمین کنندگان، مشکلات موجود در این زمینه را به حداقل رسانده‌ایم.

مدیرعامل سایپایدك به کاهش متوسط زمان انتظار درخواست تا ارسال قطعه به نمایندگی‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: بهبود فرآیندهای نگهداری و ارسال قطعات، انجام فعالیت‌های تخصصی در هر مدیریت، تعامل بهتر با تأمین کنندگان و تأمین اعتبار برای خرید قطعات با کیفیت، موجب کاهش زمان انتظار مشتری برای دریافت قطعه در نمایندگی‌ها شده است که بر این اساس شاهد افزایش رضایت بیش از پیش مشتریان از خدمات پس از فروش هستیم.

او افزود: در راستای حمایت از تولیدات داخلی، تامین قطعات از تولید کنندگان داخلی در اولویت قرار دارد و در این زمینه اقدامات موثری برای رشد و ارتقاء كیفی قطعات در حال تامین صورت پذیرفته است به نحوی كه قطعات الزاما باید بر اساس استانداردهای مورد تائید، تامین شوند.

کد خبر 138342

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha