همکاری مشترک با گروه بهمن در دستور کار شهرداری تبریز

شهردار تبریز گفت: به منظور همکاری با شرکت اسنا تفاهم نامه ای برای خرید ۹۰۰ دستگاه اتوبوس شهری منعقد شده است و قراردادهای بعدی را در طرح های آینده با این شرکت در دستور کار قرار داده ایم.

به گزارش پرشین خودرو، یعقوب هوشیار، در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه خدمات شهری در شهر تبریز با حضور در غرفه گروه بهمن از سبد محصولات این مجموعه بازدید کرد.

وی در حاشیه بیان کرد: با توجه به ظرفیت تولید گروه بهمن در بخش های مختلف خودروهای سواری و تجاری و بویژه در حوزه تولید اتوبوس شهری؛ ماه گذشته تفاهم نامه ای را در گام اول برای خرید ۹۰۰ دستگاه اتوبوس شهری با شرکت اسنا منعقد کردیم.

شهردار تبریز ابراز امیدواری کرد که این خط تولید و عرضه محصولات به صورت کامل انجام گیرد، و بعد از پایان اجرای این تفاهم نامه، قراردادهای بعدی را با شرکت اسنا در دستور کار داریم.

وی با اشاره به تنوع محصولات گروه بهمن اظهار داشت: از آنجا که گروه بهمن بیشترین سهم بازار و تنوع محصول در خودروهای تجاری را داراست، امیدواریم همکاری های مشترک خوبی میان شهرداری تبریز و گروه بهمن صورت گیرد.

گروه بهمن محصولات خود را در سه گروه سنگین، تجاری و سواری در بازه زمانی 14 تا 17 تیرماه در تبریز به علاقمندان معرفی می کند.

در گروه خودروهای سواری، دیگنیتی پرستیژ و ریسپکت برای اولین بار در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است؛ به همین ترتیب در دسته خودروهای تجاری سبک، خودروی کاپرا و اینرودز معرفی می شود.

بهمن محصولات جدید خود در حوزه خودروهای سنگین را به این نمایشگاه آورده است؛ بطوریکه کامیون 26 تن، FAW 460، فورس 8.5 تن، ایمپاور از جمله خودروهای تجاری و باری هستند که معرفی خواهند شد.

همچنین؛ در حوزه خودروهای خدمات شهری و حمل و نقل شهری نیز گروه بهمن محصول داشت و خودروی آتش نشانی، مینی بوس پگاسوز، اتوبوس CITY12 در معرض دید قرار گرفته است.

بهمن در نمایشگاه تبریز برای علاقمندان به موتورسیکلت نیز محصول دارد و طبق اعلام این شرکت، گروه بهمن گزیده ای از تولیدات شرکت ایران دوچرخ را به این نمایشگاه آورده است و دوست داران موتور سیکلت می توانند این محصولات را در نمایشگاه مشاهده کنند.

نمایشگاه تبریز از 14 تا 17 تیرماه در محل نمایشگاه های بین المللی این شهر برگزار و امروز در اولین روز از نمایشگاه با استقبال مردم مواجه شد.

علاقمندان می توانند از ساعت 16 تا 22 از محصولات بهمن در این نمایشگاه بازدید داشته باشند.

کد خبر 138402

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha