گروه بهمن می تواند کمک شایانی به توسعه ناوگان شهری کند

شهردار اصفهان گفت: گروه بهمن با تنوع بخشی محصولات در حوزه خودروهای تجاری و انواع کاربری همچون آتش‌نشانی، حمل زباله و ... که شاهد آن در نمایشگاه اصفهان هستیم می تواند کمک شایانی به توسعه ناوگان شهری کند.

به گزارش پرشین خودرو، علی قاسم زاده، در حاشیه بازدید از جدیدترین محصولات گروه بهمن در حوزه شهری و تجاری در پاسخ به سوالی در خصوص نحوه حمایت و خرید نهادهای شهری از محصولات گروه بهمن گفت: باید به دنبال روش‌های خرید و تامین مالی بود. مدیریت شهری وارد عصر تازه‌ای شده است و از مدیریت شهری خواسته شده شاخص‌های مدیریت هوشمند شهری اجرایی شود.

وی ادامه داد: باید برگزاری نمایشگاه به نحوی باشد که مدیران را به سمت مدیریت هوشمند شهر سوق دهد. بخش‌ های خصوصی همچون گروه بهمن می‌تواند کمک ما باشد تا بتوانیم به سمت شهری هوشمند برویم و امید ماست که اصفهان پیشگام کلانشهرها در هوشمندسازی شهرها باشد.


گروه بهمن در یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری، و پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت، جدیدترین محصولات سواری خود از قبیل دیگنیتی پرستیژ، فیدلیتی و ریسپکت و کاپرا را عرضه کرده است.

همچنین در بخش خودروهای تجاری نیز اتوبوس 12 متری 12City و مینی‌بوس پگاسوس و امپاور و FAW را در معرض دید علاقمندان گذاشته است.

ایران دوچرخ، از شرکت‌های زیرمجموعه گروه بهمن با موتورهای سواری برقی و بنزینی در این نمایشگاه حاضر شده است.

نمایشگاه مذکور تا هفت مردادماه جاری در محل نمایشگاه‌های اصفهان برقرار است.

کد خبر 138568

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha