کد خبر 138780
۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱
خودروهای هیوندای 2022 به ایران می آیند؟

با ازسرگیری واردات خودرو به بازار ایران، هیوندای یکی از نخستین برندهایی خواهد بود که به واسطه جایگاه مناسب نزد مشتریان و همکاری مستمر خدمات پس از فروش در زمان تحریم صنعت خودرو، شانس ورود مجدد به بازار ایران را خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، هیوندای همواره در بازار ایران از خودروهای محبوب بوده است که هم تولید داخل آن با استقبال همراه شده است هم نمونه‌های وارداتی.

از سوی دیگر و در حوزه خدمات پس از فروش نیز به دلیل فراوانی محصولات این برند در ایران نسبت به سایر خودروهای وارداتی، انتخاب مناسب‌تری بوده است.

هیوندای در زمان تحریم‌های اخیر صنعت خودرو بر خلاف خودروسازان فرانسوی تا حد امکان کوشید تا با کمترین تحمیل هزینه به خریداران ایرانی، کشور را ترک کند هر چند که تلاش‌هایش تا حدودی ناموفق نیز بود اما در حوزه خدمات پس از فروش داستان متفاوت است.

این شرکت کره‌ای در حوزه خدمات پس از فروش نه تنها هرگز مشتریان ایرانی را رها نکرد بلکه کوشید تا با همکاری کرمان موتور خدمات مناسب و در خوری به مشتریان ایرانی ارائه کند.

محبوبیت برند هیوندای در ایران موجب شده است تا محصولات این شرکت با از سرگیری واردات از نخستین شانس‌های ورود به بازار ایران باشند به خصوص که هیوندای محصولات مناسبی در بازه قیمتی بالای 20 هزار دلار دارد.

بر اساس راهبرد وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر تولید خودروهای زیر 20 هزار دلار در داخل کشور و واردات خودروهای بالای 20 هزار دلار برای تنظیم بازار، انتظار می‌رود تا خودروهایی نظیر سانتافه و توسان از بیشنرین شانس‌ برای ورود به بازار ایران برخوردار باشد.

هیوندای النترا، هیوندای ونیو و هیوندای کونا نیز از دیگر محصولات هیوندای است که در بازه قیمتی اعلام شده از سوی وزارت صمت برای ورود به ایران قرار دارد./

کد خبر 138780

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha