هایما 7X در بهمن امسال معرفی و تولید می شود

مدیرعامل ایران‌خودرو خراسان گفت: هایما 7X در بهمن ماه امسال معرفی و تولید آزمایشی آن آغاز خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، بیژن زاهدی فرد، با اعلام این خبر از آغاز تولید انبوه هایما 8S از مهر امسال خبر داد و گفت: نمونه‌های اولیه محصول به تولید رسیده و تا پایان سال، تولید پنج هزار دستگاه از آن هدف‌گذاری شده است.

وی افزود: ایران‌خودرو خراسان در پی تحقق اهداف استراتژیک خود، سال گذشته وانت آریسان را به سبد محصولات خود اضافه کرد و در حال حاضر برنامه تولید این محصول روزانه 40 دستگاه است که با تامین به موقع قطعات امکان افزایش به 70 دستگاه نیز وجود دارد.

زاهدی فرد با اشاره به ظرفیت تولید سالانه بیش از 150 هزار دستگاه خودرو در ایران خودرو خراسان گفت: این سایت تولیدی، تجربه تولید 164 هزار دستگاه در سال را نیز داشته‌ است.

مدیرعامل ایران‌خودرو خراسان با بیان این‌که تاکنون نزدیک به 85 درصد برنامه‌های تولید امسال محقق شده گفت: ‌مجموع اقدامات انجام شده در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین تاکنون منجربه اشتغال 341 نفر شده که تاپایان سال بالغ بر 750 نفر خواهد شد.

وی افزو: یکی دیگر از اهدافی که در بهمن ماه محقق خواهد شد، افزایش تیراژ تولید خودروهای شاسی بلند ایران‌خودرو است که به ظرفیت تولید روزانه 220 دستگاه خواهیم رسید.

زاهدی فرد با بیان این‌که سایت خراسان دارای زنجیره کامل تولید خودرو است، خاطرنشان کرد: با مشخص شدن خودروی جایگزین پارس در خراسان، پروژه احداث سالن پرس در این سایت در دست مطالعه و تصمیم گیری است.
وی تصریح کرد: با اجرای این پروژه، ایران خودرو خراسان به قطب سوم خودروسازی کشور تبدیل می شود که این اقدام باعث رونق صنعتی و اقتصادی استان خواهد شد.

کد خبر 138923

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha