کد خبر 54485
۱۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴
رایزنی اسکانیا با راهنمایی و رانندگی

پرشین خودرو: هندیکسن گفت: خوشبختانه دو طرف تمایل دارند که همکاری‌های خود را افزایش دهند و دولت ایران نیز زمینه‌های این همکاری را فراهم کرده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، مدیرعامل شرکت اسکانیا با اشاره به سابقه حضور این شرکت در ایران گفت: ما از سال‌ها قبل در ایران حضور داشتیم و فکر می‌کنم یکی از معدود شرکت‌های اروپایی بودیم که حتی در زمان تحریم‌ها باز هم همکاری خود را با ایران ادامه دادیم و اکنون که شرایط بهتر شده و تحریم‌ها لغو شده به دنبال گسترش سطح همکاری‌ها با شریک ایرانی خود هستیم.

هندیکسن افزود: خوشبختانه دو طرف تمایل دارند که همکاری‌های خود را افزایش دهند و دولت ایران نیز زمینه‌های این همکاری را فراهم کرده است.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه این شرکت در زمینه خودروهای سنگین فعالیت دارد لازم است برخی هماهنگی‌ها با راهنمایی و رانندگی ایران در خصوص استانداردها انجام شود و ما در حال انجام این کار هستیم و امیدواریم این گفت‌وگوها به نتیجه مثبت برسد.

وی به سابقه همکاری این شرکت با پلیس سوئد اشاره کرد و گفت: ما با همکاری که در یک طرح مشترک با پلیس سوئد داشتیم توانستیم تلفات جاده‌ای را در این کشور در خصوص خودروهای سنگین به حداقل برسانیم و از این حیث اکنون در اروپا رکوردار هستیم.

 

 

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.منبع: ایلنا

کد خبر 54485

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha