مسابقه شتاب میان فراری، بنتلی، تسلا و فارادی فیوچر

پرشین خودرو:اگر به ابرخودروهای کمپانی‌های مشهور اعتقادی راسخ دارید، این ویدیو را حتماً ببینید.

به گزارش «پرشین خودرو»، کمپانی فارادی فیوچر با ساخت و پخش ویدیوهای تبلیغاتی از خودروی الکتریکی تولیدی خود پیش از رونمایی رسمی در نمایشگاه دیترویت در ژانویه، نظرها را به خود جلب کرده است. اما در آخرین ویدیوی منتشرشده از این کمپانی، شاهد نمایش حیرت‌انگیزی هستیم. این کمپانی تازه‌کار در ویدیویی که به‌تازگی منتشر کرده است مسابقه‌ی شتاب بین نمونه خودروی الکتریکی ساخت خود در مقابل رقبای قدرتمندی چون مدل X P100D تسلا (رقیب الکتریکی که باید حاضر باشد)، شاسی بلند بنتلی بنتایگا و فراری 488 GTB را به تصویر می‌کشد.

اگر بفهمید خودروی فارادی فیوچر برنده‌ی هر سه مسابقه است، شوکه نخواهید شد (زیرا اگر بازنده‌ی مسابقه بود خبری از انتشار ویدیو نبود)؛ اما این خبر هیجان‌انگیزی برای علاقه‌مندان به شتاب است. یعنی خودروی فارادی فیوچر حتی از تسلا مدل X که شتاب صفر تا صد آن با استفاده از حالت لودیکرس به ۲.۹ ثانیه می‌رسد، زودتر به خط پایان رسیده است.

البته در ویدیوهای تبلیغاتی، اینکه چه مسابقه و چه رقبایی انتخاب شوند نیز مهم است. فارادی فیوچر حریفانی را انتخاب کرده است که عملکرد آن‌ها به‌خوبی عملکرد خودروی خودش نباشد تا پیروز میدان شود. برای مثال، اگر خودروی تسلا مدل S P100D با شتاب صفر تا صد ۲.۵ ثانیه در مسابقه حضور داشت، ممکن بود خودروی فارادی فیوچر را شکست دهد.

همچنین مسابقات شتاب بین خودروهای بنزینی خیلی مرسوم نیست و عملکرد خودروها را به‌خوبی بیان نمی‌کند، زیرا وسایل نقلیه با سوخت‌های فسیلی معمولاً در مسیرهای طولانی قدرت‌نمایی می‌کنند و اغلب حداکثر سرعت‌ بالایی دارند. اگر شما از خریداران محصولات فارادی فیوچر باشید احتمالاً تا زمانی که خودرو را در اختیار دارید، شکایتی از آنچه کمپانی به شما فروخته است، نخواهید کرد - تنها در نظر داشته باشید که خودروی شما سریع‌ترین خودروی جاده نیست.

منبع: زومیت

کد خبر 64782

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha