کد خبر 65393
۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳

پرشین خودرو: وقتی مساله حفظ اطلاعات شخصی باشد هیچ کامپیوتری امن نیست.

 

به گزارش«پرشین خودرو»، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا با ابراز شک و تردید نسبت به امنیت ارتباطات آنلاین که احتمالا دولتش برای همه چیز از برنامه ریزی روزانه گرفته تا روابط بین‌المللی از آن استفاده می‌کنند، تاکید کرد: وقتی مساله حفظ اطلاعات شخصی باشد هیچ کامپیوتری امن نیست.
 
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در جریان مهمانی سالانه‌اش به مناسبت شب سال نو در باشگاه Mar-a-Lago در فلوریدا به خبرنگاران گفت: اگر مساله واقعا حائز اهمیتی دارید آن را به شیوه قدیمی بنویسید و توسط پیک ارسال کنید چراکه هیچ کامپیوتری امن نیست و من اهمیت نمی‌دهم که دیگران در این رابطه چه می‌گویند.
 
ترامپ علی رغم استفاده مکررش از توئیتر به ندرت از ایمیل یا کامپیوتر استفاده می‌کند.
 
با این حال او بارها ادعای آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا را مبنی بر اینکه روسیه تلاش کرده با هک کردن، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تحت تاثیر قرار دهد، رد کرده است.
 
ترامپ که قصد دارد در روز سه‌شنبه یا چهارشنبه برای کسب اطلاعات بیشتر درباره موضوع روسیه با مقامات اطلاعاتی دیدار کند گفت: مقامات آمریکا باید از اتهامی که می‌زنند مطمئن باشند چراکه این یک اتهام بسیار جدی است. من چیزهای زیادی درباره هک کردن می‌دانم. اثبات هک کردن کار بسیار دشواری است و ممکن است کار افراد دیگری باشد.
 
وی افزود: من چیزهایی می‌دانم که دیگران نمی‌دانند و این اطلاعات را روز سه‌شنبه یا چهارشنبه نیز در اختیار شما می‌گذارم. اگر به موضوع سلاح‌های کشتار جمعی عراق نگاهی بیندازید می‌بینید که این یک فاجعه بود و مقامات اطلاعاتی در رابطه با آن اشتباه کرده بودند در نتیجه می‌خواهم این بار مقامات به ادعاهایشان اطمینان داشته باشند.

 

 

منبع: عصر ایران

کد خبر 65393

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha