پیش فروش 5 مرحله ای جک شاسی بلند +جزئیات

پرشین خودرو: شرکت کرمان موتور برای فروش خودرو جک S5 در دو مدل دنده ای و اتوماتیک بخشنامه جدیدی صادر کرده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، بر این اساس جک S5 دنده ای با قیمت 84 میلیون و 400 هزار تومان در دسترس خریداران قر ار دارد و شما می توانید با پرداخت 45 میلیون تومان ثبت نام کرده و در مرحله دوم همزمان با صدور دعوتنامه مابقی هزینه را واریز نمایید.
فروردین و اردیبهشت 96 موعد تحویل این خودرو خواهد بود و سود مشارکت 17 درصدی نیز در این مدت برای شما محاسبه خواهد شد.
کرمان موتوری ها در مدل فروش دیگری بدون اعلام قیمت قطعی خودرو جک S5 دنده ای، به صورت دو مرحله ای و 5 مرحله ای اقدام به فروش این شاسی بلند کرده اند.
در مدل دو محله ای تنها همان 45 میلیون تومان را واریز کرده و ما بقی در هنگام صدور دعوتنامه از شما دریافت می شود البته زمان تحویل خودرو خرداد 96 خواهد بود.
در طرح فروش 5 مرحله ای شما این مبلغ 45 میلیون تومان را در 4 مرحله واریز خواهید کرد و در اولین پرداخت تنها 15 میلیون نیاز خواهید داشت. فاصله پرداخت های دیگر یک ماه و مبلغ آنها 10 میلیون تومان است.

جک S5 اتوماتیک:
قیمت شاسی بلند جک در نوع اتوماتیک 96 میلیون و 700 هزار تومان اعلام شده است و علاقه مندان می توانند با پرداخت 45 میلیون تومان خرید خود را ثبت و مابقی را در هنگام صدور دعوتنامه واریز کنند. این خودرو در خرداد 96 تحویل داده می شود.
کرمان موتور فروش دو مرحله ای جک S5 برای تحویل در فروردین و اردیبهشت 96 را نیز عرضه کرده اما؛ قیمت قطعی برای آن اعلام نشده و قیمت روز به عنوان مبنای تسویه حساب قرار گرفته است.
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی های کرمان موتور در سراسر کشور و یا سایت کرمان موتور مراجعه فرمایید.

کد خبر 66711

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha