100 برند معتبر جهانی به همایش خودرو ایران می آیند

پرشین خودرو: بسیاری از قراردادهای صنعت خودرو در ماه های گذشته به سرانجام رسیده اند و البته برخی نیز در مراحل پایانی قرار دارند و ممکن است در چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران تعدادی به سرانجام رسیده و رسانه ای شوند.

به گزارش پرشین خودرو، ساسان قربانی دبیرکل چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران، در نشست خبری این همایش از اتفاقات خوب در روزهای آینده خبر داد و افزود: مهمانان داخلی و خارجی بسیار مهم و برجسته ای در این همایش حاضر خواهند بود و مطمئن باشید که خبرهای خوبی از درون و برون این همایش منتشر می شود.

وی تاکید کرد: بسیاری از قراردادهای خودرویی تا قبل از پایان سال به سرانجام می رسند و حتی پیش بینی می شود قراردادهای تازه ای نیز در بخش تولید قطعه و خدمات با شرکت های حاضر در همایش نیز منعقد شود.

قربانی در مورد لزوم توجه ویژه به بحث فروش و خدمات پس از فروش گفت: در 3 سال گذشته بیشتر به دنبال معرفی خود و مزیت های سرمایه گذاری در صنعت خودروی ایران بودیم اما؛ در همایش چهارم به دنبال ارتقا موضوعاتی چون فروش و خدمات پس از فروش هستیم.

دبیرکل چهارمین همایش صنعت خودرو ایران تعداد مهمانان همایش چهارم را 2000 نفر اعلام کرد و افزود: 400 شرکت خارجی از 32 کشور تا این لحظه حضورشان قطعی شده است اما با توجه به اینکه امکان صدور ویزا در فرودگاه فراهم شده، تا لحظه آخر نیز امکان افزایش آمار مهمانان خارجی وجود دارد.

قربانی خدمات پس از فروش را حلقه مهم در بحث افزایش رضایتمندی مشتریان عنوان کرد و افزود: در همایش چهارم دنبال آموزش و انتقال تجربیات بزرگان حوزه های فروش و خدمات پس از فروش هستیم بنابراین در 4 نیم روز کاری در روزهای 24 و 25 بهمن ماه از تمام توانمندی ها و تجربیات برای این انتقا تجربه و دانش استفاده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: در نیم روز اول سخنرانان برجسته همایش در مورد موضوعات اعلامی مباحثی را مطرح می کنند و در نیم روزهای بعد از وجود پنل های و کارگاه های تخصصی بهره خواهیم گرفت.

دبیرکل چهارمین همایش صنعت خودرو ایران تجلیل از برترین های خدمات پس از فروش را از برنامه های همایش چهارم خواند و افزود: نمایندگی های شرکت های خودروساز داخلی در یک ارزیابی حضور داشته اند و از میان تمام اجزا درگیر در کا از جمله مسوول پذیریش، مکانیک، صافکار و غیره ، بهترین ها مورد تجلیل قرار می گیرند.

 

نقش پر رنگ دانشگاهیان در همایش خودرو

مجتبی نظری سخنگوی ایدرو نیز در ادامه این نشست با تاکید بر هدفدار بودن همایش چهارم از مشارکت دانشگاه های معتبر کشور در همایش خبر داد و افزود: 312 مقاله از دانشجویان مقطع ارشد و دکترا به دست ما رسیده است که از این میان تعدادی به صورت پستر و کتاب در آمده اند و 6 مقاله نیز در همایش ارائه خواهند شد.

وی ادامه داد: در این همایش شرکت های بزرگی در حوزه خدمات پس از فروش حضور دارند که امیدواریم داخلی ها از تجارب و دانش این بزرگان بهره مند شوند.

سخنگوی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، خدمات پس از فروش را باعث افزایش ارزش یک برند دانست و افزود: برای اولین بار تمام فعالان بخش خدمات مورد ارزیابی قرار گرفته و از میان آنها بهترین ها مورد تقدیر قرار می گیرند تا شاید دلگرمی و مشوقی برای سایر فعالان بخش خدمات خودرو به وجود آید.

 

حضور قطعی مدیران ارشد پژو، سیتروئن و اسکانیا در همایش تهران

امیر رزاقی مجری برگزاری همایش چهارم صنعت خودرو ایران نیز با تایید حضور بیش از 400 مهمان خارجی در همایش چهارم، گفت: 20 سفارتخانه خارجی در حد سفیر و یا رییس هیات بازرگانی در همایش امسال حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: بزرگترین هیات خارجی حاضر در چهارمین همایش خودرو متعلق به کشور فرانسه به استعداد 100 نفر است و بعد از ایشان نیز ترکیه، آلمان، ایتالیا و اسپانیا مقام های بعدی را دارند.

مجری برگزاری چهارمین همایش صنعت خودرو تاکید کرد: در بخش آسیایی اما ژاپنی ها بزرگترین هیات را در همایش دارا هستند و کره و چین مقامهای دوم و سوم را در اختیار دارند.

رزاقی تصریح کرد: 20 سخنران خارجی از کانادا، انگستان، بلژیک، سوئد و سایر کشورهای مطرح شده در چهارمین همایش خودرو تجارب و دانش خود را در اختیار حاضرین قرار خواهند داد.

وی از حضور مدیران ارشد پژو، سیتروئن، اسکانیا در همایش خبر داد و افزود: بخشی از برندهای معتبر جهانی نیز در سطح مدیران منطقه ای و متخصصان خود در تهران حاضر می شوند.

چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو با محوریت فروش و خدمات پس از فروش، در روزهای 24 و 25 بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار می شود.

کد خبر 67703

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha