ترافیک نیمه‌سنگین در چهار محور منتهی به شمال و غرب کشور

پرشین خودرو:رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در سومین روز از اجرای طرح نوروزی را تشریح کرد.

به گزارش پرشین خودرو،درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: برابر استعلام به عمل آمده و پایش تصویری مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از محورهای سراسر کشور هم اکنون در اکثر محورهای استان‌های گیلان و هرمزگان بارش پراکنده باران اعلام شده است.

وی با بیان اینکه در دیگر محورها مشکل جوی خاصی وجود ندارد، درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت: هم اکنون ترافیک در باند شمالی آزادراه کرج – قزوین، قزوین – زنجان و قزوین – رشت و مسیر جنوب به شمال محور کرج – چالوس در محدوده های میدان امیرکبیر تا آدران و دهانه جنوبی تونل کندوان نیمه سنگین است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: همچنین در مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده‌های امامزاده هاشم و منظریه و محور فیروزکوه در محدوده دماوند ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

به گفته رحمانی در سایر محورهای مواصلاتی کشور گرچه حجم ترافیک بیشتر از روزهای دیگر سال است اما روان بوده و مشکل ترافیکی خاصی وجود ندارد.
ایسنا

کد خبر 70142

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha