ایرانول رکورد تولید و فروش روغن را شکست

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: امسال توانستیم با برنامه ریزی انجام شده برای دومین سال متوالی با کاهش ۳۰ درصدی خام فروشی روغن پایه رکورد تولید و فروش انواع روغن موتور ( دیزلی ، بنزینی و صنعتی ) را بشکنیم.

به گزارش پرشین خودرو، مهندس عیسی اسحاقی در جمع اتوسرویس کاران برتر شهرهای خرمشهر و آبادان گفت: کاهش ۳۰ درصدی خام فروشی در سال گذشته موجب شد تا بیشترین تولید و فروش محصول نهایی را انجام داده و بیشترین رشد سود در صنعت روانکاران را برای اولین بار به خود اختصاص دهیم و در سال جاری نیز علیرغم فروش نقدی محصولات، رکورد تولید و فروش را بشکنیم.
وی با اشاره به افزایش بیش از ۲۰ درصدی فروش ریالی شرکت، گفت: سود شرکت در نه ماهه اول سال جاری نسبت به سال گذشته علیرغم افزایش ۴۴ درصدی قیمت خوراک و ملزومات و ثابت بودن قیمت فروش انواع روغن های موتوری ، دیزلی و بنزینی ۳۶ درصد افزایش یافت.
وی به سهم بازار روغن های موتوری ایرانول اشاره کرد وگفت: براساس گزارش نهادهای نظارتی سهم بازار ایرانول از ۱۹ به حدود ۲۷ درصد افزایش یافته است .
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در ادامه از تدوین استراتژی ١٤٠٤ ایرانول خبر داد و گفت : این استراتژی نهایی و به زودی پس از تصویب هیات مدیره از سال آینده اجرایی می شود که بر این اساس تا سال ۱۴۰۰ هر سال ۱۵ درصد و واز ۱۴۰۰ تا سال ۱۴۰۴ هرسال ۱۰ درصد خام فروشی کاهش و فروش محصولات نهایی افزایش پیدا می كند.
وی تاکید کرد: تا سال ۱۴۰۰ در شرکت نفت ایرانول ١٠ طرح توسعه ای اجرا می شود .
مهندس اسحاقی تصریح کرد: پایانه صادراتی ایرانول با ظرفیت مخازن ۲۵ هزار تن در بندر امام خمینی (ره) بزودی آماده بهره برداری می شود که با بهره برداری از این پایانه ذخیره سازی محصولات جانبی ایرانول به سه برابر افزایش می یابد.
وی به تولید روغن موتور الوند پس از ۳۶ سال در آبادان اشاره وگفت : با برنامه ریزی انجام شده آبادان به پایگاه صادراتی روغن موتور ایرانول تبدیل خواهد شد .
گفتنی است؛ در این مراسم از ۱۰ اتوسرویس کار برتر آقایان حسین اسماعیلی ،سیدحسن نژادكاظم، سعید غضبانی، سامان داراب پور، محمدرضا عباسی زاده،كامران محمدنژاد، مراد شاهین زاده، محمد موری، محمدرضا دورقی وسمیر منیعات با اهدا لوح سپاس وهدایا تقدیر بعمل آمد

کد خبر 91599

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha