رویداد ملی ایده بازار صنعت حمل‌ونقل پایان یافت

پرشین خودرو: نخستین رویداد ملی ایده بازار صنعت حمل‌ونقل با رای داوران و انتخاب 8 ایده فناورانه در 5 حوزه تخصصی پایان یافت.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایرنا، از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نخستین رویداد ملی ایده بازار صنعت حمل‌ونقل با همکاری شرکت صنایع الکترونیک ایران (صا ایران)، شرکت صنایع الکترواپتیک ایران و دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سالن اجتماعات صا ایران برگزار شد.
بر پایه این خبر، 112 ایده پرداز و پژوهشگر از سراسر کشور ایده‌های خود را به این رویداد ارسال کردند که پس از داوری اولیه صاحبان 35 ایده برای شرکت در کلاس‌های آموزش ایده پردازان برگزیده شدند.
این کلاس‌ها در دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد و ایده پردازان راه ‌یافته به این مرحله، نحوه ارائه ایده در روز نهایی رویداد را آموزش دیدند و در نهایت 8 ایده که قابلیت بیشتری برای تجاری سازی دارند، برای ارائه در مرحله نهایی در حضور اصحاب صنعت، دانشگاه و سرمایه‌گذاران نهادهای دولتی و بخش خصوصی انتخاب شدند.
داوران کلاس‌های آموزش ایده پردازان رویداد ملی ایده بازار صنعت حمل‌ونقل در پایان سومین و آخرین روز این کلاس‌ها، ایده‌هایی را که قابلیت ارائه در روز نهایی این رویداد دارند، انتخاب کردند.
بر اساس رأی داوران، این ایده‌ها قابلیت ارائه برای ارائه در روز پایانی رویداد ملی صنعت حمل ‌و نقل داشتند: سامانه جامع مدیریت از سوی محمدباقر رایین آبرومند، موتور جستجوی هوشمند از سوی سجاد شهاب‌الدینی، پارک جو از سوی امیر اکبرزاده، طراحی و ساخت سیستم از سوی حامد نامی فرد، حمل‌ونقل ترکیبی از سوی محمدرضا مختاری، ابر خازن از سوی مرضیه آزاد فلاح، باریار از سوی فاطمه کاظم بابایی
سیتی سیر از سوی محمدرضا محلوجی.
ایده‌های پذیرفته شده در حوزه‌های تخصصی مخابرات و ناوبری، تجارت الکترونیک و اپلیکیشن، انرژی و محیط‌ زیست، ایمنی، مدیریت بحران، زیرساخت و پدافند غیرعامل بوده است.

کد خبر 91809

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha