کد خبر 91815
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
امداد شبانه روزی پرشیاخودرو در تعطیلات

پرشین خودرو: با فرا رسیدن تعطیلات نوروزی و آغاز سفر ها، واحد امداد پرشیاخودرو آمادگی خود را برای امدادرسانی هر چه بهتر به BMW سواران اعلام کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، واحد امداد و خدمات سیار این شرکت از تاریخ 27 اسفند ماه به مدت 20 روز، نقاط پر تردد کشور را به صورت شبانه روزی تحت پوشش قرار خواهد داد. مالکان خودروهای BMW که قصد سفر در ایام تعطیلات نوروزی را دارند، از امروز می توانند با دریافت نوبت، از خدمات و سرویس در محل این شرکت جهت بازبینی فنی خودروی خود بهره مند شوند.
امداد خودروهای شرکت پرشیاخودرو در 11 استان بزرگ مستقر بوده و 13 مسیر مهم و پر تردد کشور را در ایام تعطیلات عید تحت پوشش مستقیم خود قرار می دهند. این در حالی است که شما می توانید در سراسر کشور از خودروبر های طرف قرارداد این شرکت بهره مند شوید.
امداد خودروهای شرکت پرشیاخودرو در کنار خودروبر های طرف قرارداد کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، در اکثر مسیر های پر تردد کشور مستقر خواهند بود تا علاوه بر امداد رسانی به خودروهای BMW در محل، در صورت لزوم خودروها را تا اولین مرکز ارائه خدمات منتقل نمایند.
با توجه به خدمات ارائه شده توسط امداد پرشیاخودرو، BMW سواران می توانند با اطمینان خاطر از لحاظ پشتیبانی، نهایت لذت رانندگی را در سفر های نوروزی تجربه کنند.
تلفن تماس امداد پرشیاخودرو از تهران: 1885
تلفن تماس امداد پرشیاخودرو خارج از تهران: 44530781-021
درخواست امداد و سرویس در محل پرشیاخودرو از طریق ربات تلگرام: @PersiaKhodroBMWbot
درخواست امداد و سرویس در محل پرشیاخودرو از طریق وب سایت: www.persiakhodro.ir
درخواست امداد و سرویس در محل پرشیاخودرو از طریق ایمیل: sos@persiakhodro.ir
*جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های تماس امداد پرشیاخودرو تماس حاصل نمایید.

کد خبر 91815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha