ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو در ایام نوروز اعلام  شد

پرشین خودرو: با توجه به در پیش بودن سفر‌های نوروزی و اهمیت انجام معاینه فنی، جهت تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان، تمام مراکز معاینه فنی شهر تهران در روز جمعه مورخ ۲۵ اسفند ماه فعال است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازباشگاه ، ستاد معاینه فنی تهران اعلام کرده که شهروندان تهرانی می‌توانند جهت اطلاع از ساعات کارکرد مراکز به سایت ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو‌های تهران مراجعه و در صورت تمایل برای کاهش مدت زمان معطلی در مراکز نسبت به استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین و مراجعه با وقت قبلی در مرکز مورد نظر اقدام کنند.

شهروندان جهت آگاهی از مدت انتظار در هر مرکز می‌توانند با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۱۲ از آخرین وضعیت میزان شلوغی و طول صف در هر مرکز مطلع شوند.

در ایام تعطیلات نوروز تعدادی از مراکز معاینه فنی همچون سنوات گذشته به شرح جدول ذیل از دوم فروردین ماه ۹۷ فعال بوده و شهروندان می‌توانند جهت انجام معاینه فنی به این مراکز کشیک مراجعه کنند.

با توجه به اینکه در روز‌های پایان سال بیشتر مراجعات مربوط به شهروندانی است که خودروی خود را از لحاظ ایمنی و فنی جهت سفر کنترل و آماده می‌کنند، لذا در مراکز معاینه فنی پنل‌هایی با عنوان «از من بپرسید» تعبیه شده که شهروندان می‌توانند از کارشناسان سوالات فنی و یا اقداماتی که قبل از سفر باید برای خودروی خود انجام دهند سوال کنند.

کد خبر 92019

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha