سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۳۲ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۲
قطعات مورد نیاز قطعه سازان تا یکسال هم در گمرک خاک می خورد!
۱۱:۳۲ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۲
اجاره خودرو
نماینده مردم پارس آباد در مجلس:

قطعات مورد نیاز قطعه سازان تا یکسال هم در گمرک خاک می خورد!

نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال بیش از 12 هزار نفر در دو شرکت گروه بهمن و قطعه سازی کروز از نکات حائز اهمیت دو بخش مذکور است.

به گزارش پرشین خودرو، نماینده پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران در خصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌ های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید گروه بهمن موتور از جمله دیگنیتی و فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن‌ها نیز توسط نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

عباس جهانگیرزاده همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداخت.

عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اشتغال بیش از 20 هزار نفر در سه شرکت گروه بهمن، قطعه سازی کروز و رایزکو از نکات حائز اهمیت دو بخش مذکور است، تصریح کرد: توجه به داخلی سازی آن هم با رویکرد ارتقای کیفیت و کمیت از دیگر مواردی بود که در این سه شرکت به وضوح مشاهده کردم.

وی در خصوص مشکلاتی که بخش صنعت بویژه قطعه سازان با آن دست و پنجه نرم می کنند، بیان کرد: برخی مواقع قطعات مورد نیاز قطعه سازان حتی تا یک سال در گمرک خاک می خورد و ترخیص این قطعات با کندی مواجه می شود.

جهانگیرزاده، با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس وعده دادند این موانع را برطرف کنند، اظهار داشت: در نظر داریم با مهدی میر اشرفی رییس گمرک کشور نیز جلساتی داشته باشیم و امیدواریم هرچه سریع تر اینگونه موانع برطرف و مسیر ترخیص کالاهای ضروری قطعه سازان هموار شود.

نام گذاری سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از سوی رهبر عالی قدر انقلاب نکته دیگری بود که جهانگیرزاده به آن اشاره کرد و بیان داشت: در همین راستا باید به مجموعه های خصوصی همچون کروز کمک کنیم تا موانع بر طرف شود که در این صورت به افزایش اشتغال زایی منجر خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه گام دولت در جهت رفع موانع تولید باید به جدیت مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: بیش از آنکه تحریم های ظالمانه امریکا علیه کشورمان مشکلاتی را بوجود آورد؛ بی توجهی به رفع موانع تولید فعالان بخش خصوصی و تولید کنندگان را مورد رنج و زحمت قرار داده است که دولت باید برای حل این مشکلات چاره ای واقعی در نظر بگیرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!