سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۲۷ | ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
بارش باران و وزش باد در ۵ استان کشور/وضعیت آب و هوا اعلام شد
۰۹:۲۷ | ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
اجاره خودرو

بارش باران و وزش باد در ۵ استان کشور/وضعیت آب و هوا اعلام شد

امروز با شمالی شدن جریانات برروی دریای خزر در ۵ استان کشور بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، امروز با شمالی شدن جریانات برروی دریای خزر در استان‌های اردبیل، گیلان، غرب مازندران، شمال آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

روز سه‌شنبه گستره بارش کل سواحل دریای خزر، شمال غرب و خراسان شمالی را فرا می‌گیرد و همچنین در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، ارتفاعات تهران و شمال کردستان افزایش ابر، رگبار باران، در ارتفاعات بارش برف و وزش باد انتظار می‌رود. در این روز در گیلان، مازندران و شمال اردبیل بارش شدت بیشتری خواهد داشت.

روز چهارشنبه در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و غرب مازندران بارش ادامه می‌یابد و در دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران نیز بارش پراکنده و وزش باد رخ می‌دهد که در این روز شدت بارش در استان گیلان است.

روز پنج‌شنبه و جمعه در برخی نقاط استان‌های واقع در غرب، ارتفاعات جنوب غرب و دامنه‌های زاگرس مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز دریای خزر رشد ابر و بارش پراکنده گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

گفتنی است، طی دو روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و هرمزگان افزایش ابر، وزش باد گاهی رگبار و رعد و برق دور از انتظار نیست. روز‌های سه شنبه و چهارشنبه نیز دریای خزر مواج و متلاطم خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
!
!
!