جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۱۰ | ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
قلبی کوچک اما توانمند در ام.وی.ام ایکس 22 پرو، می تپد
۱۰:۱۰ | ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

قلبی کوچک اما توانمند در ام.وی.ام ایکس 22 پرو، می تپد

ایکس 22 نسل قبل از یک قلب تپنده 1.5 لیتری برخوردار بود، حال شرکت سازنده سنت شکنی کرده و به مانند سازندگان بزرگ و مطرح امروزی از یک موتور توربو 1.0 لیتری در «ام.وی.ام ایکس 22 پرو» استفاده کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، وقتی از یک خودرو در مورد توان، طراحی و امکانات سخن گفته می شود باید در حد قیمت و سگمنت آن خودرو صحبت کرد، یکی از خودروهای پر طرفدار در بازار ایران " ام وی ام ایکس 22 " است که در طول چهار سال گذشته بیش از 50 هزار دستگاه از آن تولید و به فروش رفته است.

ایکس 22 یک مینی کراس زیبا و اقتصادی است که همواره در بازار جایگاه ویژه خود را داشته است، ایکس 22 نسل قبل از یک قلب تپنده 1.5 لیتری برخوردار بود، حال شرکت سازنده سنت شکنی کرده و به مانند سازندگان بزرگ و مطرح امروزی از یک موتور توربو 1.0 لیتری در نسل جدید این خودرو استفاده کرده است، در کنار تغییرات ظاهری در جلو به همراه تغییر کلی داخلی و افزودن آپشن های جدید چون اتوهلد، ترمز پارک برقی و فرمان برقی و مانیتور 9 اینچی.


اما چرا خودروسازان بزرگ و مطرح به دنبال موتورهای کوچک و کم مصرف می روند؟

این روزها شرکت هایی چون بی ام و، تویوتا، رنو، فولکس واگن، سیتروئن و بسیاری از خودروسازان با تکنولوزی بالا از موتورهای کم حجم استفاده می کنند و به نوعی این اقدام مد شده و حرکتی جدید در صنعت خودروسازی به وجود آمده است، موتورهای سبک موجب کاهش وزن خودرو و چابکی آن می شوند و همچنین مصرف سوخت پائین می آید و آلایندگی کاهش می یابد، پس به نوعی با انتخاب این گونه خودروها به خصوص در کشورمان که خودروهای برقی وجود ندارد و عملا با ممنوعیت واردات، خودروهای هیبریدی نیز وجود ندارد به نوعی به محیط زیست احترام می گذارید و نشان می دهید به عنوان یک شهروند مسئول نقشی سازنده در کاهش آلودگی هوا دارید.


قلب کوچک ایکس 22 پرو، با توان بالا می تپد

خوب میهمان جدید شرکت مدیران خودرو اخیرا توسط رسانه ها و برخی مشتریان مورد تست قرار گرفت و در سطح خود عملکرد رضایت بخشی داشت موتور کوچک آن 102 اسب بخار در کنار گشتاور 150 نیوتن در متر ایجاد می کند، کشش و شتاب آن نیز در سطح یک مینی کراس شهری مناسب بود، این موتور نیز به مانند سایر برادران بزرگ تر از تکنولوژی AVL استفاده می کند که قطعا تجربه نشان داده موتورهایی بادوام و با بازده مناسب می باشند.

ایکس 22 پرو می تواند برای استفاده شهری گزینه ای مناسب باشد، کوچولویی خوش قامت و دوستدار محیط زیست، کم اشتها اما کاربردی، قطعا در کنار طراحی و امکانات مناسب می تواند توجه بسیاری را به سمت خود جلب کند. از ایکس 22 پرو باید انتظار یک کراس اوور اقتصادی را به لحاظ توان و حرکت داشته باشید اگر منصفانه و در حد قیمت و سگمنت آن مقایسه کنید شما صاحب یک خودروی امروزی هستید.

پس از اسم 1 لیتری نترسید دنیا عوض شده و حالا کوچولوهای یک لیتری عملکرد بهتری نسبت به موتورهای حجیم قبلی دارند و اینجاست که باید به تکنولوژی ایمان آورد.

اجاره ماشین عروس
!
!
!