شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۵۵ | ۱۴۰۰/۰۹/۱۱
زنجیره تامین سایرتراک؛ کابوس مدیرعامل تسلا
۱۱:۵۵ | ۱۴۰۰/۰۹/۱۱
اجاره خودرو

زنجیره تامین سایرتراک؛ کابوس مدیرعامل تسلا

رئیس شرکت تسلا به چالش‌های ناشی از مشکلات زنجیره تامین در تولید نسخه به‌روز شده وانت برقی «سایبرتراک» ‌اشاره کرد و از آن با عنوان «کابوس» یاد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، این در حالی است که این شرکت سازنده خودروهای برقی تا کنون از آسیب بزرگ ناشی از این بحران که صنعت خودروی جهانی را درگیر کرده، اجتناب کرده است. ماسک در توییتی در پاسخ به درخواست کاربران توییتر در مورد نسخه به‌روزرسانی شده سایبرتراک گفت: وای پسر، امسال کابوس زنجیره تامین بود و هنوز تمام نشده!

وی افزود: من نقشه راه محصول به‌روز شده را در فراخوان بعدی گزارش درآمد ارائه می‌کنم. ماسک در جریان فراخوان گزارش درآمد تسلا در ماه ژوئیه اعلام کرد که لزوما در چنین رویدادهایی در آینده حضور نخواهد داشت مگر اینکه چیزی واقعا مهم برای گفتن داشته باشد که نشان دهد ممکن است

به‌روز‌رسانی در مورد سایبرتراک و سایر محصولات این شرکت داشته باشد. تسلا در سال 2019 از این مدل وانت شاسی‌بلند برقی رونمایی کرد. وانتی که از فولاد ضد‌زنگ که در موشک استفاده می‌شود، ساخته شده است. ماسک از دریافت چند صد هزار سفارش برای این مدل هنگام باز شدن پیش‌سفارش‌ها خبر داده است.

در جلسه سهامداران شرکت تسلا در ماه اکتبر، ماسک گفت که تولید این مدل سال آینده آغاز خواهد شد و در سال 2023 به تولید انبوه خواهد رسید. بر اساس این گزارش، سهام تسلا در روز دوشنبه 5 درصد افزایش یافت و به حدود هزار و 137 دلار به ازای هر سهم رسید.

!
!
!