شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۴۹ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۱
توسعه اشتغال با رفع مشکلات صنعت خودرو
۱۲:۴۹ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۱
اجاره خودرو
نماینده مردم سلماس مطرح کرد:

توسعه اشتغال با رفع مشکلات صنعت خودرو

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت رفع مشکلات صنعت خودروسازی شاهد توسعه سالن های تولید، افزایش اشتغالزایی و رونق اقتصاد در کشور خواهیم بود.

یعقوب رضازاده در حاشیه این بازدید با تاکید بازدید از سالن های مجموعه کروز برای من افتخار بزرگی بود، گفت: جوانان تحصیلکرده در دو مجموعه شرکت کروز و گروه بهمن در یک فضای صمیمی و دوستان مشغول به کارند، آنچه در بازدید از دو مجموعه شاهد بودم نظم و انضباط حاکم در محیط کاری، حضور مدیران و پرسنلی دلسوز که در چارچوب یک مدیریت منسجم در حوزه تولید قطعات خودرو که بسیاری از آن قطعات داخلی سازی شده است نقشی مهم و اثر گذار ایفا می کنند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت هرچه تمام تر وصول مطالبات قطعه سازان به ویژه از خودروسازان تاکید و خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی، وزارت صمت و سایر ارگان های مرتبط باید قدم های جدی در رفع حل مشکلات قطعه سازان و خودروسازان بردارند.

این نماینده مجلس ابراز امیدواری کرد: در صورت رفع مشکلات صنعت خودروسازی شاهد توسعه سالن های تولید، افزایش اشتغالزایی و رونق اقتصاد در کشور خواهیم بود.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید بهمن موتور از جمله فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن نیز توسط نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

از سویی دیگر رضا زاده با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید این مجموعه بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداخت.

یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های قطعه‌سازی کشور که طی این سال‌ها بخش عمده نیاز خودروساز و بازار برطرف کرده، هلدینگ صنایع کروز بوده است. این گروه همواره بر داخلی‌سازی قطعات تاکید داشته است.

!
!
!